Beauty poradkyňa dm drogerie markt v Bratislave - OC Centrál (TPP 38h/týž.)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Metodova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 823 EUR/mesiac823 € mesačne (pri úväzku 38 h/týž.) + provízia z predaja
  • Termín nástupu: 01.09.2020
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zbožňujete vôňu drogérie a radi poradíte s výberom produktov dekoratívnej a pleťovej kozmetiky? Baví Vás líčiť nielen seba, ale aj druhých?
Tak ste u nás správne.

Medzi Vaše právomoci a zodpovednosť bude patriť:
• poradenstvo zákazníkom v oblasti dekoratívnej a pleťovej kozmetiky
• zabezpečenie dostatočného množstva dekoratívnej a pleťovej kozmetiky
• práca s prideleným tovarom - dokladanie, kontrola záruk, tvorba cenoviek, inventúra
Na rôznych vzdelávacích aktivitách Vás naučíme, ako poradiť zákazníkom. V dm-ke sa hranice nekladú a máte možnosť i kariérneho postupu.

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
• príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• širokú ponuku vzdelávania
• finančný príspevok pri pracovných jubileách
• dar pri odchode na dôchodok
• stravné lístky vo forme stravovacej karty

Vzdelanie v odbore kozmetika alebo vizážistický kurz sú podmienkou.

Spravujte si všetky svoje žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.com/sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kozmetika, vizáž

• ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore kozmetika a vizáž
• prípadne absolvovaný vizážistický kurz alebo prax v odbore kozmetiky
• estetické cítenie
• časovú flexibilitu: viete sa prispôsobiť potrebám predajne
• príjemné a ústretové vystupovanie
• základnú znalosť práce s PC

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Metodova 6
821 08 Bratislava
www.mojadm.sk