Pridať inzerát

Špecialista/tka IT - Filiálkové systémy dm drogeriemarkt

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na základe splnenia požiadaviek 1499€ - 1763€ mesačne + 13. a 14. plat vo výške mesačnej mzdy
  • Termín nástupu: 1.10.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora pre filiálkový informačný systém a kasy
- zabezpečenie inštalácie filiálkových systémov, nahrávanie nových verzií a ich testovanie
- podpora pri zavádzaní inovatívnych riešení z oblastí IT
- služobné cesty v rámci 12 koncernových krajín v Európe (niekoľkokrát do roka)
- školenia a podpora užívateľov pri zavádzaní nových technológií

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

na základe splnenia požiadaviek 1499€ - 1763€ mesačne + 13. a 14. plat vo výške mesačnej mzdy

- 13. a 14. plat
- príspevok na dôchodkové sporenie v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
- kafetéria systém so širokým výberom partnerov
- záchranná sieť: linka pomoci v náročných situáciách v súkromnom i pracovnom živote
- firemné, športovo-kultúrne aktivity a podujatia, podpora športových tímov
- odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách v rámci pracovnej doby
- podpora pri zdravotných znevýhodneniach
- sabatikal pre všetkých spolupracovníkov
- nápoje zadarmo (káva, čaj, sóda,...)
- odkúpenie nepotrebného firemného majetku za zvýhodnených podmienok
- podpora spolupracovníkov počas MD/RD
- odmeny pri pracovných jubileách
- dar pri odchode na dôchodok

Pozícia je vhodná aj pre absolventov SOŠ a VŠ s ekonomickým alebo IT zameraním bez praxe.
Práca vyžaduje ústnu aj písomnú komunikáciu v nemeckom jazyku na dennej báze v IT témach.

Spravujte si všetky žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.com/sk.

Viac podrobností o spôsobe a podmienkach spracúvania Vašich osobných údajov na účely výberového procesu a evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na webovom sídle www.mojadm.sk v časti ochrana osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ak ovládate nemecký jazyk minimálna na mierne pokročilej úrovni (B1 a vyššie)
- v MS Office ste doma
- máte analytické myslenie
- dôslednosť a zmysel pre detail sú Vašou silnou stránkou
- radi pracujete samostatne a zodpovedne
- rýchlo sa učíte a zorientujete sa v nových veciach
- máte záujem a chuť pracovať v oblasti IT
- aktívne sa zaujímate o novinky a nové trendy v IT
- ste komunikatívny/a
- a nemáte problém so šoférovaním

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Na pántoch 18
831 06 Bratislava
www.mojadm.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Šátek Igor
E-mail: poslať životopis