Operátor skladu - dm drogerie markt - Vysokozdvižný vozíčkar

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ďiaľničná cesta 2, 903 01 Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1028€ mesačne (37,5hod/týž) + preplatené nadčasy + 13. a 14. plat vo výške mesačnej mzdy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dokladanie tovaru podľa systému manipulačnou technikou
- zodpovednosť za poriadok v sklade
- pomoc pri preskladňovaní tovaru
- práca na VZV s terminálom
- príprava paliet pre paletovú výmenu
- triedenie paliet

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1028€ mesačne (37,5hod/týž) + preplatené nadčasy + 13. a 14. plat vo výške mesačnej mzdy

- 13. a 14. plat
- príspevok na dôchodkové sporenie v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
- kafetéria systém so širokým výberom partnerov
- záchranná sieť: linka pomoci v náročných situáciách v súkromnom i pracovnom živote
- firemné, športovo-kultúrne aktivity a podujatia, podpora športových tímov
- odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách v rámci pracovnej doby
- podpora pri zdravotných znevýhodneniach
- sabatikal pre všetkých spolupracovníkov
- nápoje zadarmo (káva, čaj, sóda,...)
- firemný časopis
- odkúpenie nepotrebného firemného majetku za zvýhodnených podmienok
- podpora spolupracovníkov počas MD/RD
- odmeny pri pracovných jubileách
- odchodné po odchode na dôchodok

Centrálny sklad je v letných mesiacoch klimatizovaný.

Spravujte si všetky žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.com/sk

Dvojzmenná prevádzka Po – Pi (6:00 – 14:00/14:00 – 22:00).

Viac podrobností o spôsobe a podmienkach spracúvania Vašich osobných údajov na účely výberového procesu a evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na webovom sídle www.mojadm.sk v časti ochrana osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- platný preukaz na VZV
- komunikatívnosť
- precíznosť
- spoľahlivosť
- zodpovedný prístup
- vysoké pracovné nasadenie

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diaľničná cesta 2
903 01 Senec
www.mojadm.sk