Pridať inzerát

Špecialista oddelenia tovarového hospodárstva pre predajne

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ďiaľničná cesta, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1346€ mesačne + 13. a 14. plat + 15% po splnení predpokladov a zručností (najmä nemeckého jazyka)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový spolupracovník:
- zodpovedá za procesy týkajúce sa otvorenia, zatvorenie a prestavby predajní
- je spoluzodpovedný za stavy zásob, výpadky a korekcie objednávok na jemu pridelených predajniach
- podporuje predajne v oblasti objednávok, stavu zásob a výpadkov - analýzy, vyhodnotenia a návrhy riešení
- robí podporu štatistík pre vlastné oddelenie - vytvára a upravuje štatistické správy
- aktívne vyhľadáva témy prínosné pre predajne a spolupodieľa sa na tvorbe interaktívnych školení pre predajne
- pracuje na projektoch domácich, medzinárodných a v pracovných skupinách
- tvorí procesy, smernice, postupy a metodiky
- spolupracuje na tvorbe stratégie
- pripravuje prognózu pre vyskladnenie tovaru na predajne
- spolupodieľa sa na inovácii oddelení kontrol a kontrolných procesov
- proaktívnym prístupom sa snaží predchádzať problémom s tokom tovaru - neustále sa ho snaží optimalizovať
- aktívnou komunikáciou s predajňami vyhľadáva možnosti na zoštíhlenie procesov a v prípade potreby ich navštevuje
- rozhoduje o lokálnych nastaveniach na jemu pridelených predajniach
- analyzuje objednávacie jednotky a v prípade potreby navrhuje zmeny
- inovatívnym prístupom optimalizuje kontrolné procesy oddelenia
- aktívnym prístupom vyhľadáva rôzne možnosti na trhu (konkurencia, internet...) na optimalizáciu stavov zásob na predajniach

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1346€ mesačne + 13. a 14. plat + 15% po splnení predpokladov a zručností (najmä nemeckého jazyka)

- 13. a 14. plat
- príspevok na dôchodkové sporenie v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
- kafetéria systém so širokým výberom partnerov
- firemné, športovo-kultúrne aktivity a podujatia, podpora športových tímov
- odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách v rámci pracovnej doby
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- masáže na pracovisku
- podpora pri zdravotných znevýhodneniach
- sabatikal pre všetkých spolupracovníkov
- nápoje zadarmo (káva, čaj, sóda,...)
- firemný časopis
- odkúpenie nepotrebného firemného majetku za zvýhodnených podmienok
- podpora spolupracovníkov počas MD/RD
- odmeny pri pracovných jubileách
- odchodné po odchode na dôchodok

Prax so systémami DWH, SAP a WMS berieme ako Vašu konkurenčnú výhodu.

Viac podrobností o spôsobe a podmienkach spracúvania Vašich osobných údajov na účely výberového procesu a evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na webovom sídle www.mojadm.sk v časti ochrana osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ak máte analytické myslenie,
- disponujete schopnosťou vnímať súvislosti,
- ste dôsledný a máte zmysel pre detail,
- schopnosť rýchlo sa zorientovať a navrhovať riešenia sú Vaše silné stránky,
- ste iniciatívny a odolný voči stresu,
- máte vysoký stupeň nasadenia,
- ste tímový hráč a aktívny vodič,
- a nebojíte sa dať otestovať z Nj pre úroveň B1.2

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diaľničná cesta 2
831 06 Senec
www.mojadm.sk