Odborná stáž pre študenta matematiky, fyziky, a informatiky (m/ž)

DLT Software s.r.o.

  • Miesto práce: Pribinova 4, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre študenta matematiky, fyziky a informatiky.

Chceš začať budovať svoju kariéru v modernej IT firme? U nás ti ponúkame možnosť uplatniť svoje teoretické vedomosti získané štúdiom pri vývoji nových softvérových produktov pre finančný sektor. Náš Internship program dáva šancu študentom vysokých škôl zapojiť sa do praxe už počas štúdia.

Čo od vás budeme očakávať?

• Príprava podkladov pre reporting
• Dizajn, príprava, dokumentácia a správa reportov
• Spolupráca pri analyze a návrhu informačných systémov
• Analýza dát a štatistické výpočty
• Riešenie optimalizačných úloh a problémov v lineárnych systémoch
• Plánovanie, vypracovanie prognóz a analýz jednotlivých druhov dát
• Zabezpečiť súlad so štandardmi spoločnosti
• Iné denné úlohy pridelené nadriadeným a vedúcimi oddelení

• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Pracovný čas si môžeš prispôsobiť podľa seba a rozvrhu
• Práca v priateľskej atmosfére
• Príležitosť pre aktívne využívanie anglického jazyka
• Práca v moderných kancelárskych priestoroch alebo home-office
• Široké možnosti ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Matematika, fyzika, informatika alebo príbuzný odbor

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

• Analytické myslenie
• Intuitívna práca s dátami
• Proaktívny prístup pri riešení problémov
• Znalosti matematických disciplín
• Počítačové zručnosti a znalosť programovacích jazykov
• Chuť učiť sa, prípadne doplniť chýbajúce znalosti

DLT Software is an independent financial technology provider that was established in 2018, and is headquartered in Bratislava. We help companies grow by connecting them with new financial technologies and innovations. Through our software solutions, we provide an integrated suite of tools to support builders of FinTech apps and Web3 ecosystem.