Pridať inzerát

Senior Back-End Developer (Node.js)

DLT Software s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 4, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše interné oddelenie IT hľadá do svojho tímu novú posilu - Senior Back-End Developer (Node.js)

• Vyvíjanie FinTech aplikácií v programovacom jazyku JavaScript
• Podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií a testovacích scenárov
• Spolupráca s testermi, analytikmi a projektovými manažérmi pri navrhovaní nových softvérových riešení
• Podpora pri zavádzaní inovatívnych riešení z oblastí IT

• Ponúkame prácu v menšom kolektíve, v priateľskej atmosfére
• Príležitosť na aktívne využívanie anglického jazyka
• Získavanie IT skúseností
• Práca v moderných kancelárskych priestoroch
• Možnosť práce z domu, remote office
• Široké možnosti ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
NODE.JS - pokročilý
Jira - základy
Docker - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Záujem a chuť pracovať v oblasti IT
• Min 2 roky skúseností v rámci programovania v jazyku JavaScript
• Znalosť práce v JavaScript, Node.js, MySQL, AWS, Docker
• Základné skúsenosti s kolaboratívnymi nástrojmi (Jira, Confluence)
• Aktívny záujem o novinky a nové trendy v IT
• Analytické myslenie

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním softvérových služieb a softvérovým vývoj na základe požiadaviek zákazníka. Medzinárodne činná spoločnosť zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch E-Commerce, FinTech, a Blockchain.

Adresa spoločnosti

Pribinova 4
811 09 Bratislava - mestská časť Ružinov