Pridať inzerát

Pokladník, podpora predaja

DLH SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Vajnorská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac+ kvartálne bonusy v závislosti od výkonu.
  • Termín nástupu: ihneď, príp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Obsluha registračnej pokladne
-Pokladňa
-Podpora obchodných zástupcov
-Komunikácia so zákazníkmi
-Fakturácia
-Príjem tovaru
-Podpora teamu
-Ad-hoc analýzy

- Cash sale, cash register
- Petty cash
-Support to salesmen
- Invoicing, goods receipts
- Communication with vendors and clients
- Support to other departments
- Ad hoc analysis and reporting

Práca v etablovanej, úspešnej medzinárodnej spoločnosti.
Prepracovaný systém benefitov
- notebook, služobný mobil
- karta Multisport

Interesting job in attractive international and professional environment
System of bonuses
- Notebook, mobile phone
- Multisport card

Informácie o výberovom konaní

Svoje pracovné životopisy posielajte cez web Profesia.
Ďakujeme vopred všetkým kandidátom za prejavený záujem, odpovieme však iba tým, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Please send us your Curriculum Vitae via Profesia website.
We thank all candidates for their interest, however, we will contact only those applicants who meet our requirements.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka s pozitívnym prístupom k práci a s chuťou učiť sa novému v oblasti predaja a nákupu, ktorý by doplnil a podporil náš tím
Znalosť ekonomického programu Abra je výhodou, nie však podmienkou.
Očakávame základné znalosti práce s PC.
We are looking for an experienced person:
- Good and pleasant communication
- Initiative and positive attitude
- Team player
- Self - motivated
- Ability to take responsibility of given tasks
- ABRA SW knowledge is an advantage, not necessity

DLH SLOVAKIA s.r.o. je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2003. Sme dovozca, distribútor a predajca (maloobchod, veľkoobchod) dreva, drevených polotovarov a kompozitu. Náš sortiment distribuujeme v rámci veľkoobchodu našim zákazníkom na Slovensku a v okolitých krajinách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov