Pridať inzerát

Administratívny pracovník e-shopu / expedient

DKV Innovative, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Južná trieda, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 200 EUR/mesiac+ finančný príspevok na stravovanie
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho pracovného tímu hľadáme ďalšieho člena. (Pozícia nie je vhodná pre fajčiarov.)

Táto práca zahŕňa aj množstvo práce s krabičkami a lepiacou páskou. Preto nepovažujte túto prac.pozíciu za klasickú kancelársku prácu. Ide o prácu v e-shope. Zodpovedná práca v pohodovom a čistom prostredí bez stresu.

Uchádzač so znalosťou maďarského jazyka môže byť zvýhodnený. Maďarský jazyk však vôbec nie je nutnosťou, len výhodou.

- spracovanie objednávok e-shopov (vybavovanie objednávok, balenie, expedovanie)
- vytváranie faktúr v administrácii e-shopov
- balenie zásielok (manuálna práca s krabičkami, lepiacou páskou, obálkami a podobne) - cca 40-70% prac.času
- e-mailová komunikácia so zákazníkmi
- kancelárske a administratívne práce
- kontrola a usporadúvanie skladových zásob
- finálne dokončovanie (adjustácia) produktov (lepenie etikiet, vkladanie návodov na použitie, balenie produktov pre export)
- príprava prepravných štítkov
- archivácia dokumentov
- podaj zásielok na pošte
- príjem a kontrola tovaru, vybaľovanie a ukladanie tovaru, kontrola vrátených zásielok
- denný reporting nadriadenému
- práca s tabuľkami
- udržiavanie čistoty kancelárie

- stabilná pracovná pozícia
- veľmi dobrý plat v porovnaní s inými podobnými pracovnými pozíciami
- možnosť zvýšenia platu po 1.roku
- nenáročná práca v príjemnom kancelárskom pracovnom prostredí bez stresu
- možnosť naučiť sa nové veci týkajúce sa marketingu či online podnikania

Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Poprosíme nevolať. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- pracovitosť
- chuť pracovať a rozvíjať sa
- schopnosť pracovať premyslene a bez chýb (vyžaduje sa po zaučení nulová chybovosť).

Zvýhodnení budú uchádzači, ktorí už majú skúsenosti s prácou v e-shope.

Spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti online podnikania. Spravujeme niekoľko úspešných e-shopových projektov vrámci Slovenska, Českej republiky a Maďarska. Neustále rastieme a tvoríme nové projekty.