Account manager v polygrafickej výrobe, možnosť kariérneho rastu

DIW s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Turbínová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiacMzda je vecou dohody, podľa skúseností a odbornosti.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako tlačiareň sa stále rozrastáme a preto hľadáme do nášho tímu pomoc. Hľadáme človeka, ktorý má chuť na sebe pracovať, kariérne rásť, je zodpovedný, samostatne zmýšľajúci, má skúsenosti s medziľudskou komunikáciou a v prípade potreby dokáže riešiť problémy. Pri výbere sme sa rozhodli staviť viac na silu osobnosti než na premakaný životopis. Prax v polygrafii je však aj tak stále podmienkou.

Hlavnou náplňou práce bude:
- tvorba cenových ponúk
- poradenstvo pred zadaním výroby
- tvorba technických špecifikácií pre výrobu
- komunikácia s klientmi
- udržiavanie vzťahov s klientmi
- koordinovanie niektorých výrobných procesov

- priateľský kolektív
- moderné priestory
- služobný mobil
- vlastný notebook aj na osobné účely
- kariérny rast

K žiadosti a životopisu, prosím, priložte aj krátky motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafia, obchod, manažment - nie je ale podmienkou, iba výhodou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- logické myslenie
- komunikatívnosť
- presnosť
- ambicióznosť
- pozitívny prístup
- pohotovosť

Na trhu pôsobíme od roku 2012. Začínali sme ako moja-tlač, dnes nás zákazníci poznajú ako DIW print. Pre našich klientov, zväčša agentúry a súkromné firmy, ponúkame komplexné polygrafické služby od grafiky, cez samotnú tlač, až po distribúciu. Skvelý tím obsluhujúci moderné technológie znamená profesionálne služby v oblasti tlače a polygrafie. Viac informácií o nás a našej práci nájdete na www.diw.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov