Pridať inzerát

Majster polygrafickej výroby, vedúci smeny

DIW s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Turbínová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac- výška mzdy záleží od skúseností a odbornosti uchádzača - koncoročné odmeny - príspevky do III. piliera (podľa dohody) - školenia a odborné prezentácie - firemné výlety a akcie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už viac ako 8 rokov sa špecializujeme na zákazkovú polygrafickú výrobu. Zabezpečujeme tlač a výrobu širokého spektra produktov a služieb, prevažne na marketingové a kultúrne účely.
Dôsledkom zlepšovania procesov nám vznikajú nové výzvy, úlohy a zodpovednosti, ktorých výsledkom musí byť udržanie vysokej kvality výroby a zároveň spokojnosti a rozvoju tímu.

Z týchto dôvodov hľadáme vedúceho výrobnej smeny, ktorý nám pomôže prekonať vyššie spomínané výzvy. Náplň práce vedúceho zákazkovej výroby je:

- kontrola prišlích objednávok
- dohľad nad výrobnými procesmi a nad kvalitou spracovania
- plánovanie vyťaženosti pracovísk a určovanie výrobných termínov
- koordinovanie výrobných prác
- zlepšovanie a zefektívňovanie výrobných procesov
- komunikácia s account managermi o pláne výroby
- zodpovednosť za nákup materiálov, kooperáciu s vybranými partnermi
- komunikácia so subdodávateľmi (dodávatelia materiálov, kooperujúce firmy)
- kontrola nákupných cien a spotreby materiálov
- riešenie porúch na strojoch a objednávanie servisu

NA TÚTO POZÍCIU POŽADUJEME PRAX V POLYGRAFICKEJ VÝROBE. A SKÚSENOSTI S RIADENÍM A MOTIVÁCIOU TÍMU.

- možnosť samostatnej práce s tímom pri dosahovaní stanovených cieľov
- poskytnuté prostriedky na osobný rozvoj a rozširovanie svojich kompetencií
- kariérny rast v zmysle rozširovania svojej pôsobnosti, kompetencií delegovať a podieľať sa na výbere nových členov tímu
- veľmi priateľský a pestrý tím
- služobný mobil
- koncoročné odmeny
- vlastný notebook aj na súkromné účely
- pracovné prostredie zamerané skôr na potreby tímu ako na maximalizáciu zisku

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch, v prípade potreby až troch kôl podľa počtu a odborného potenciálu uchádzačov.
V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom (max 1 normostrana) na adresu kariera@diw.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Polygrafia, manažment, riadenie ľudských zrojov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Riešenie problémov - Pokročilý
Vedenie tímu - Pokročilý
Organizačná schopnosť - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Za potrebné osobnostné a charakterové vlastnosti považujeme:

- PROAKTIVITA:
Uvedomovanie si a zároveň prevzatie zodpovednosti za svoje súkromné a pracovné rozhodnutia. Aktívne vytváranie nových príležitostí a podmienok v súlade so svojimi postojmi a víziami s ohľadom na firemnú misiu. Rozvoj proaktívneho osobnostného a tímového prostredia.

- OSOBNÁ A TÍMOVÁ INTEGRITA:
Charakterové vlastnosti ako čestnosť, slušnosť a pravdovravnosť považujeme za samozrejmosť a širšiu súčasť integrity. Očakávame, úprimnosť k sebe samému, uvedomovanie si svojich znalostí, dodržiavanie sľubov voči sebe samému a napĺňanie svojich očakávaní voči sebe a svojmu tímu.

- SAMOSTATNOSŤ:
Schopnosť samostatne a čo najobjektívnejšie analyzovať a riešiť situácie s ohľadom na odovzdané kompetencie. Rozvíjať sebakontrolu a využívať ju k efektívnemu riadeniu tímu, vzdelávania sa a rozvíjania svojej osobnosti a odbornosti. Prijímanie a stanovenie cieľov a záväzkov.

- ZODPOVEDNOSŤ:
Považovanie zodpovenosti za výsledok vlastného predsvedčenia a rozhodnutia. Schopnosť identifikovania následkov (pozitívnych aj negatívnych) za svoje rozhodnutia aj za rozhodnutia členov tímu. Stanovenie pevných hodnotových noriem, na základe ktorých sa bude vyhodnocovať dodržiavanie stanovených cieľov a záväzkov.

Na trhu pôsobíme od roku 2012. Začínali sme ako moja-tlač, dnes nás zákazníci poznajú ako DIW print. Pre našich klientov, zväčša agentúry a súkromné firmy, ponúkame komplexné polygrafické služby od grafiky, cez samotnú tlač, až po distribúciu. Viac informácií o nás a našej práci nájdete na www.diw.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov