Pridať inzerát

Kreatívna obchodná zástupkyňa / Obchodný zástupca

DIW s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Turbínová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ odmeny na základe získaných dopytov
  • Termín nástupu: čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu DIWákov hľadáme šikovnú posilu na pozíciu obchodný zástupca/ predajca

Hľadáme šikovného obchodného zástupcu (salesáka/salesáčku), ktorý/ktorá nám pomôže rozširovať portfólio našich zákazníkov v tlačiarni DIW print. Čo budete robiť:

- vyberať vhodné cieľové skupiny klientov, oslovovať ich a získavať kvalifikované leady
- ideálny kandidát by si po naštudovaní našich produktov a služieb mal vedieť zadeliť prácu tak, aby pravidelne prinášal kvalifikované leady našim accountom
- hľadáme človeka so skúsenosťami s predajom, ktorý nemá problém zdvihnúť telefón a preveriť u klienta záujem, proaktívne si zorganizovať video hovor a vysvetliť klientom nejasnosti alebo ich v prípade potreby osobne navštíviť
- nehľadáme telefonického operátora, ktorý bude volať na neznáme čísla. Predchádzajúca skúsenosť s call centrom je v poriadku, ak sa chcete posunúť ďalej
- očakávame pravidelný reporting aktivít a nápady na zlepšenie procesov

- veľmi priateľský kolektív
- mimoriadne finančné odmeny
- možnosť profesionálneho rastu
- rozšírenie vzdelania v obore
- nadštandardné pracovné podmienky
- spoločné firemné aktivity

Prosím pošlite mi životopis a pripojte pár viet o sebe, prečo ste ideálna kandidátka/ideálny kandidát. Následne vás budeme kontaktovať so zadaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca, obchod

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a zodpovednosť
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- zdravé sebavedomie
- ochota učiť sa nové veci
- plynulá angličtina

Na trhu pôsobíme od roku 2012. Začínali sme ako moja-tlač, dnes nás zákazníci poznajú ako DIW print. Pre našich klientov, zväčša agentúry a súkromné firmy, ponúkame komplexné polygrafické služby od grafiky, cez samotnú tlač, až po distribúciu. Viac informácií o nás a našej práci nájdete na www.diw.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DIW s.r.o.
Turbínová 1
831 04 Bratislava
www.diw.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Imrich Petro
E-mail: poslať životopis