Pridať inzerát

Osvetľovač

Divadlo Jána Palárika v Trnave

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 930 EUR (tarifný plat + osobný príplatok), odmeny počas roka, v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nasvietenie predstavení a riadenie osvetlenia na svetelno - regulačnom pulte . Bežná údržba osvetľovacích telies.
- vedie písomné záznamy o nastavení svietidiel pre jednotlivé inscenácie
- pracovný čas sa prispôsobuje programu divadla, v letných mesiacoch sa prednostne čerpá dovolenka

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 930 EUR (tarifný plat + osobný príplatok), odmeny počas roka, v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie

podľa kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na adresu : zamestnanie@djp.sk

Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika § 21, 22 výhodou.
Logické myslenie a dobrá znalosť ovládania počítača, zodpovednosť,tímový hráč, kreativita, samostatnosť

Profesionálne činoherné divadlo

Adresa spoločnosti

Trojičné námestie č.2
91701 Trnava