Pridať inzerát

Pracovník skladu - Bernolákovo (Logistický park VGP)

Dirks Consumer Logistics GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bernolákovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacod 1.200€ brutto + pohyblivá zložka 300 € v závislosti od skúsenosti
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie oblasti skladu a koordinácia a monitorovanie interných logistických procesov.
- Plánovanie rozvoja skladovacích priestorov na podlahe s cieľom optimálne naplánovať miesta vychystávania a dopĺňania.
- Optimalizácia logistických procesov z hľadiska efektívnosti
- Vykonávanie stálej a ročnej inventarizácie
- Riadenie dostupnosti spotrebného materiálu
- Spolupráca so zákazníkom
- Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Príprava štatistík/správ na analýzu
- plnenie ďalších úloh vyplývajúcich z opisu pracovnej činnosti.

priateľský kolektív
- 100 % variabilnej zložky vyplatenej už aj počas skúšobnej doby
- 300 € bonus za odporučenie známeho
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- pitný režim, káva, čaj, iontové nápoje poskytované zdarma
- automaty na stravu (hotové jedlá)
- e-poukážka v hodnote 5,- €/za pracovný deň (z toho príspevok zamestnanca 1,65 €)
- ďalšie benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme kolegu do nového distribučného centra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Schopnosť formulovať a kontrolovať ciele a úlohy
- Znalosť jazyka SQL
- Znalosť systému WMS
- Proaktivita
- Schopnosť pracovať pod tlakom a odolnosť voči stresu
- Schopnosť riešiť problémy
- Schopnosť komunikovať na rôznych úrovniach organizácie vrátane efektívneho prenosu znalostí
- Veľmi dobrá znalosť MS Office (najmä Excelu)
- Skúsenosť so zásielkovou službou vítaná
- preukaz VZV výhodou, nie však podmienkou

Skladovanie, Logistika, Distribúcia