Pridať inzerát

IT Support & Customer Integration Teamleader

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

  • Miesto práce: DPD - kuriérska spoločnosť, Technická, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac* odmeny 10% vyplácané na kvartálnej báze * možnosť zvýšenia platu po skúšobnej dobe * pracovný pomer po dobu zastupovania počas materskej a rodičovskej dovolenky
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ hľadáte prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti a baví Vás vedenie a motivácia ľudí, máme pre Vás výnimočnú príležitosť pracovať ako Teamleader oddelenia IT Support & Customer Integration spoločnosti Direct Parcel Distribution SK.

Teamleader má v prvom rade za úlohu mentoring a koučing menšieho, rýchlo sa rozvíjajúceho tímu ľudí.
Tento človek svojou aktivitou priamo ovplyvňuje a dbá na dodržiavanie termínov, plnenie jednotlivých KPI a v neposlednom rade kontroluje dodržiavanie stanovených čiastkových procesov.

Náš nový IT Support & Customer Integration Teamleader bude mať nasledovné zodpovednosti:
• kvalitné spracovania všetkých požiadaviek podľa dohodnutých merateľných ukazovateľov
• kvalitné prevedenia integrácie DPD zasielateľského systému so zákazníkovým systémom
• tvorba, zdokumentovanie a plnenie plánov rozvoja procesov a vedomostnej úrovne tímu
• chápanie technických integračných technológií, ako sú operácie API a koncepty XML a JSON, ako aj iné webové a databázové technológie, aby mohol napomáhať v rozhodovaní o spôsobe a forme integrácie

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motiváciu každého zamestnanca.

* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení. P
* Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo Native speaker - čo si vyberieš.
* Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (Multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).
* A samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.
* Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.
* A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.
* Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorí sa zaujíma o #planetazem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

IT Support, Teamleader
2

Ako popredný poskytovateľ štandardných a expresných balíkových služieb sa stará DPD každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej siete DPDgroup a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Komunikácia je v DPD prioritou - so zákazníkmi, novinármi a potenciálnymi zamestnancami. Ako spoločnosť si tiež veľmi dobre uvedomujeme svoju sociálnu zodpovednosť.

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. DPD neustále hľadá nových, motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí môžu prispieť k spoľahlivému fungovaniu našej spoločnosti, a pomôžu udržať špičkový výkon, očakávaný našimi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Technická 7
821 04 Bratislava