Pridať inzerát

Koordinátor PP

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

  • Miesto práce: Teplická cesta, Poprad-Priemyselný obvod - západ
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac20% (160 eur) odmeny po skúšobnej dobe
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu pracovitého kolegu s komunikačnými a organizačnými schopnosťami na pozíciu KOORDINÁTOR

Hlavnou náplňou práce je:
- prispievať dielom zodpovedajúcim významu / zverenej prevádzkovej časti depa
k splneniu včasnej a bezchybnej prepravy všetkých zásielok
- zabezpečovať písomnú, elektronickú aj telefonickú vnútrofiremnú a externú
komunikáciu v záležitostiach prevádzkového charakteru so zákazníkmi, vodičmi
a spolupracujúcimi organizačnými útvarmi spoločnosti
- komunikovať s ostatnými oddeleniami v systéme, so zákazníckym servisom,
reklamačným odd. a podieľať sa na vybavovaní požiadaviek a sťažností
- zodpovedať za osobné podanie a prevzatie zásielok na odbernom mieste
- pracovať s informačnými systémami spoločnosti, spolupracovať s kuriérmi a
dopravcami a komunikovať s nimi v záležitostiach zvozov a rozvozov
- organizovať a kontrolovať proces vykládky a nakládky a zodpovedať za jeho
plynulosť, usmerňovať skladníkov a plniť ďalšie prevádzkové úlohy kladené zo
strany nadriadených.

PRACOVNÁ DOBA je od pondelka do piatku na dve zmeny (ranné od 5:00 do cca 13:15 a poobedné od 13:15 do cca 21:30 )

Mzda: 800 eur brutto + 20% (160 eur) odmeny po skúšobnej dobe

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

- mesačne darčekové poukážky
- príspevok na dopravu
- dovolenka navyše až do plus 5 dní
- príspevok do tretieho piliera
- príspevky v prípade významných životných udalostí
- systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
- príspevok na jazykový kurz
- zaslanie balíka 1x ročne zdarma
- ďalšie výhody

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívna znalosť základných PC programov
- Zmysel pre zodpovednosť
- Umenie jednať s ľuďmi
- Schopnosť rozhodovať
- Schopnosť tvorivého myslenia

Ako popredný poskytovateľ štandardných a expresných balíkových služieb sa stará DPD každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej siete DPDgroup a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Komunikácia je v DPD prioritou - so zákazníkmi, novinármi a potenciálnymi zamestnancami. Ako spoločnosť si tiež veľmi dobre uvedomujeme svoju sociálnu zodpovednosť.

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. DPD neustále hľadá nových, motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí môžu prispieť k spoľahlivému fungovaniu našej spoločnosti, a pomôžu udržať špičkový výkon, očakávaný našimi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Technická 7
821 04 Bratislava