Pridať inzerát

Technik

Diplomat-profesional, SBS-team s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Roľníckej Školy 4002, Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacfinančný príspevok na stravu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce technika je:
-navrhnutie a zakreslenie elektronických zabezpečovacích systémov (EZS) a kamerových systémov (CCTV)
-montáž a programovanie elektronických zabezpečovacích systémov (EZS) a kamerových systémov (CCTV)
-servisné a údržbové práce na existujúcich systémoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Expert
Elektroinštalácie - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručnosť
predcíznosť
zodpovednosť

Diplomat-profesional, SBS – team s. r. o. , č. licencie: PS: 001175, je spoločnosť s vyše 20 ročnými skúsenosťami v obore. Predmetom jej činnosti je ochrana osôb a majetku ako aj stredisko registrácie poplachov.

Hlavnou náplňou firmy sú tieto služby:

ochrana objektov pultom centralizovanej ochrany ( PCO )
diaľková kontrola a monitoring kamerových systémov na strážených objektoch
prevozy finančných hotovostí a cenín
osobná ochrana a doprovod osôb na celom území SR
fyzická ochrana objektov

Formy a metódy zabezpečenia týchto činností, ako aj výstroj a výzbroj bezpečnostných pracovníkov sú určované bezpečnostnými rizikami a charakterom činností, v súlade s požiadavkami zákazníka, podľa uzatvorenej zmluvy, dohodnutých podmienok a platných predpisov.

Činnosti sú vykonávané zamestnancami spĺňajúcimi náročné kritéria a pripravenými zabezpečiť reálnu ochranu hodnôt a záujmov zákazníka na profesionálnej úrovni.

Samostatnou kapitolou spoločnosti Diplomat-profesional, SBS – team s. r. o. je zásahová hliadka, ktorá bola vytvorená pre špeciálne úlohy, ktorá naša firma zabezpečuje. Týka sa to hlavne prevozu peňazí a cenín, doprovodu a ochrany osôb ako aj samotných objektov.

Vyžadujeme od zamestnancov 100% profesionálne nasadenie, nakoľko aj spoločnosť pristupuje korektne a čestne k potrebám každého zamestnanca.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt