Pridať inzerát

HTML Email/web developer

Digitance, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Údernícka 15, 851 01 Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacuvedená základná mzda závisí od skúseností uchádzača, okrem základnej mzdy u nás odmeňovanie zahrňuje aj bonusy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia komunikačných kampaní, ktorá zahrňuje:
- komunikácia s tímom vývojárov a so zákazníkmi (prijatie vstupov a odovzdanie výstupov)
- hlavná náplň tvorba emailových šablón prípadne landing pages
- tvorba komunikačného procesu pre EMAIL, SMS, WhatsApp, RCS v našom internom nástroji
- príprava dát pre testovanie
- testovanie komunikačných kampaní, validácia textov a celej kampane
Na túto pozíciu vieme prijať aj juniornejšieho uchádzača.

- flexibilný pracovný čas (9:00 do 15:00)
- možnosť práce z domu (home office) po dohode s manažérom
- stravné za odpracovaný deň v sume 3,83 € plne hradené firmou
- dovolenka navyše po odpracovaní jedného roka
- firemné podujatia pre utuženie vzťahov
- garáž pre bicykle
- moderné priestory

Hľadáme do našej spoločnosti kolegu/kolegynu, ktorý sa zahryzne do implementácie komunikačných kampaní. Sme počtom zamestnancov malá (momentálne tím nad 30 IT špecialistov) spoločnosť, ktorá úspešne pracuje na rozvoji nášho produktu (komunikačný HUB). Sme experti vo svojich oblastiach a radi sa podelíme s našimi skúsenosťami. Sme zanietení, pracovití a myslíme na kolegov. Tešíme sa z možnosti priamo ovplyvňovať dianie firmy, priateľskej atmosféry a rastu firmy.
A ešte jedna vec pre lepší obraz o našej spoločnosti, našimi klientami sú napr. veľké banky, poisťovne a utility spoločnosti na Slovensku, v Česku a Maďarsku (bližší popis firmy a nášho produktu nájdete na www.digitance.sk).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML 5 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ano

Počet rokov praxe

2

- HTML 5
- tvorba web stránok a email šablón
- analytické a logické myslenie, schopnosť riešiť problémy
- aktívny prístup, samostatnosť, zodpovednosť
- dobrá písomná a verbálna komunikácia
- záujem učiť sa nové veci

Sme dynamická firma realizujúca komplexné IT riešenia zabezpečujúce personalizovanú, obojsmernú komunikáciu cez fyzické a digitálne komunikačné kanály pre našich zákazníkov.
Zabezpečujeme riadenie marketingovej a transakčnej komunikácie pre našich klientov od návrhu jej vzhľadu, personalizácie cez doručenie a následné monitorovanie a reportovanie reakcie klientov.
Vďaka nám vedia naši klienti aplikovať inovácie v ich každodenných komunikačných procesoch.
Aplikovaním inovatívnych riešení premieňame bežné procesy obsluhy klienta na efektívne a výnimočné klientske zážitky, ktoré vedú k zvýšeniu konverzie obchodných ponúk a k znižovaniu nákladov.