Pridať inzerát

IT support v nemčine a angličtine

Digital Express, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: flexibilný
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora používateľov z Rakúska a Nemecka v nemeckom jazyku a z Poľska v anglickom jazyku.

Komplexná podpora používateľov na platformách Windows a Android, identifikácia a riešenie problémov so sieťou, VPN, aplikáciami, dvojfaktorovou autentifikáciou, konfigurácia mobilných zariadení.

Evidencia incidentov v ticketing systéme.

Komunikácia a koordinácia s IT teamami z Francúzska a Anglicka.

Minimálny rozsah práce je každý druhý týždeň 3 dni u klienta v Salzburgu (pondelok až streda). V prípade záujmu o plný úväzok možnosť aj každý týždeň Salzburg plus dodatočné úlohy v Bratislave resp. vo Viedni.

Služobný notebook.
Cestovné do a zo Salzburgu hradené firmou.
K dispozícii ubytovanie v Salzburgu, možné po dohode využívať aj na súkromné účely.
Skúsenosť s prácou v medzinárodnej firme.

Vaše životopisy zasielajte v nemeckom a anglickom jazyku na adresu
it-support@it-support.sk
Prvé kolo pohovorov sa uskutoční cez Zoom v nemčine a angličtine, vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Všeobecný IT prehľad - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie voči klientom, analytické myslenie, orientácia na riešenie problémov.

Naša spoločnosť sa už 10 rokov zaoberá komplexnou IT podporou pre našich zákazníkov na Slovensku a v Rakúsku (hardvér, softvér, siete).