Pridať inzerát

Manažér controllingu a logistiky

DIGI SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Röntgenova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac2000 (vrátane 25% variabilnej zložky mzdy), - konečná mzda závisí od individuálnych skúseností a praxe uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadiť tvorbu finančného plánu spoločnosti, vypracovávanie prognóz, finančných analýz, správ o plnení plánu a výhľadov plnenia plánu za príslušné obdobie
- riadiť analýzu finančných a spolupracovať na analýze nefinančných ukazovateľov spoločnosti
- riadiť propozičný controlling v rámci spoločnosti
- riadiť strategický a operatívny nákup vybraných komodít, rokovania a vzťahy s dodávateľmi
- riadenie zmluvných vzťahov a oblasť bezpečnosti
- riadenie logistiky a skladového hospodárstva
- riadenie zdieľaných služieb pre zamestnancov (autá, telefóny, kľúče, prístupové karty, archív)
- zabezpečovať komunikáciu a plnenie compliance požiadaviek z materskej spoločnosti
- zodpovednosť za relevantné oblasti z pohľadu GDPR a kyber bezpečnosti

- stabilná práca
- pohyblivá pracovná doba
- zľavy na nákup vlastných produktov a produktov Slovak Telekom
- vernostný bonus, bonus pri svadbe a narodení dieťaťa
- nenárokovateľný ročný bonus, služobné vozidlo prípadne kompenzácia

Informácie o výberovom konaní

Oslovujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- 5 ročné skúsenosti v oblasti financií/controllingu, pripadne fin. auditu
- 2 ročné skúsenosti v riadení tímu
- ovládanie MS Excel a MS PowerPoint na pokročilej úrovni
- analytické myslenie, schopnosť interpretovať finančné závery analýz a hľadať alternatívne riešenia
- koncepčné a strategické myslenie
- flexibilita
- zodpovednosť
- zmysel pre detail
- schopnosť rozhodovať a plánovať

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. poskytuje svojim zákazníkom digitálnu satelitnú televíziu, káblovú televíziu a internet. Spoločnosť tiež produkuje exkluzívny športový kanál DIGI SPORT.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Röntgenova 26
851 01 Bratislava