Pridať inzerát

HR specialist / účtovník

DIGI SENS Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú tarifnú mzdu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Zmluvná tarifná mzda bude dohodnutá v súlade s odbornými znalosťami a schopnosťami ako aj inými osobnými charakteristikami kandidáta.
  • Termín nástupu: po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu, ktorej úlohou bude spracovávať administratívnu, účtovnú, mzdovú ako aj personálnu agendu cca. 25tich interných zamestnancov a dohodárov.

Čo bude Vašou náplňou práce?
- Spracovanie, kontrola a vedenie komplexnej mzdovej agendy v súlade s aktuálnou legislatívou,
- nahrávanie personálnych údajov do informačného systému a ich aktualizácia,
- príprava a spracovanie dochádzky a podkladov pre spracovanie mzdy,
- spracovanie dokladov PN a OČR,
- vypracovávanie pracovných zmlúv a ich zmien a dodatkov,
- sledovanie legislatívnych zmien a ich implementácia,
- aktívna komunikácia so zamestnancami a poradenstvo,
- komplexná realizácia výberových konaní v súlade s plánom vývoja počtu zamestnancov,
- zabezpečenie agendy vstupných, periodických a komplexných preventívnych lekárskych prehliadok a BOZP školení pre zamestnancov,
- spracovanie, vystavovanie a evidencia faktúr, dodacích listov, dobropisov, zápočtov v zmysle platnej legislatívy,
- párovanie objednávok a faktúr,
- príprava podkladov pre účtovníctvo a ich nahrávanie do informačného systému,
- príprava podkladov pre colné doklady a prepravy tovaru,
- zabezpečenie e-mailovej komunikácie a administratívnych prác súvisiacich s evidenciou a kontrolou faktúr,
- príprava „payment“ reportu a vykonávanie úhrad,
- dohľad nad účtovníctvom, komunikácia s externou účtovnou spoločnosťou,
- kontrola došlých platieb od zákazníkov a riešenie neuhradených resp. platieb po splatnosti,
- priradzovanie faktúr k účtom,
správa pokladne,
- iné administratívne činnosti a príprava reportov a štatistík pre vedenie spoločnosti,
- komunikácia so zákazníkom a colným úradom,
- nákup kancelárskych a režijných veci,
- príprava občerstvenia pre návštevy,

- možnosť práce z domu (po dohode s priamym nadriadeným)
- flexibilný pracovný čas,
- služobný notebook a mobil,

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielať v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Účtovníctvo - pokročilý
Helios Orange - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Nemecký jazyk- mierne pokročilý (B1) výhodou
- min. 2 roky prace v oblasti účtovníctva a personalistiky,
- aktívny a pozitívny človek, ktorý rád rieši situácie a nachádza kreatívne, rýchle a účinné riešenia,
- samostatná jednotka ale aj tímový hráč,
- znalosť princípov vystavovanie faktúr a dobropisov
- znalosť účtovného programu (Helios- výhodou)
- schopnosť profesionálnej komunikácie so zákazníkmi a dodávateľmi
- ochota učiť sa
- zodpovedný prístup k práci

Malá výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou elektronických komponentov s rodinnou atmosférou a príjemným pracovným prostredím.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

010 01 Žilina