Pridať inzerát

Samostatný výjazdový servisný technik pre stredisko Nitra

Diebold Nixdorf

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávajte viac. Spojte sa viac. Buďte viac v Diebold Nixdorf. Naše tímy automatizujú, digitalizujú a transformujú cestu viac ako 75 miliónov ľudí po celom svete, ktorí využívajú bankovníctva a nakupujú v tomto maximálne prepojenom svete zameranom na spotrebiteľov. Pridajte sa k nám v prepájanie ľudí s obchodom v tejto zásadné a prospešné úlohe.

Pozícia je vhodná pre absolventa.

• HW a SW servis bankových zariadení na lokalite zákazníka na dennej báze.
• Preventívna údržba, profylaxia zariadení a vykonávanie iných plánovaných činností podľa harmonogramu.
• Inštalácia a konfigurácia OS Windows a príslušného SW na zariadeniach.
• Prijímanie a zodpovedné spracovanie servisných hlásení pomocou aplikácie.
• Komunikácia s dispečerom a koordinácia prác s tretími stranami pre sprístupnenie lokality.
• Zodpovednosť za riešenie nahlásených servisných požiadaviek.
• Riešenie servisu v rámci podpory aj telefonicky alebo cez vzdialenú správu.
• Rutinná kontrola pracovného emailu a interného zdroja informácií.

• ročný bonus vo výške 10% kalkulovaný na základe osobného výkonu a výsledkov spoločnosti
• stravné lístky (v hodnote 4,50 EUR, hradené plne zamestnávateľom)
• penzijné pripoistenie vo výške 3% zo mzdy (po 6 mesiacoch od dňa nástupu)
• sociálny fond vo výške 1500 Euro ročne (proporčne, podľa počtu odpracovaných mesiacov v predošlom kalendárnom roku)
• notebook
• mobilný telefón
• služobné auto aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Ukončené SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania - elektro vzdelanie je nevyhnuté!
• Skúsenosti s diagnostikou porúch a opravou elektronických zariadení.
• Znalosť OS Windows a princípov komunikácie TCP/IP sietí, diagnostika pomocou Command Line.
• Schopnosť študovať manuály v cudzom jazyku.
• Komunikatívny a pozitívny prístup k práci.
• Schopnosť dotiahnuť veci až do konca.
• Technická zdatnosť, precíznosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi.
• Analytické myslenie.
• Samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresovým situáciám a vysoká miera sebakontroly.
• Schopnosť zabezpečiť servis alebo plánovanú činnosť aj mimo štandardných prac. hodín.
• Pracovný pomer – Živnosť, TPP.

Minimálny plat od 1200 Euro, záleží na skúsenostiach uchádzača.

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis