Pridať inzerát

Sales Specialist – klinická a molekulárna diagnostika

DiaSorin Czech s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacvzájomnou dohodou, ďalšie bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme špecialistu predaja pre slovenské zastúpenie medzinárodného výrobcu
laboratórnych prístrojov a produktov pre klinickú a molekulárnu diagnostiku
- komunikácia so zákazníkmi, rozvíjanie súčasných a potenciálnych obchodných
príležitostí v súlade so stratégiou spoločnosti
- práca v teréne, propagácia produktov, predaj a súvisiaca agenda
- analýza trhových príležitostí, práca pri príprave a prezentácii marketingových
projektov

Ponúkame dynamickú prácu v zázemí úspešnej medzinárodnej IVD spoločnosti na hlavný pracovný pomer.
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie i bonusy
- služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook a ďalšie firemné benefity
- priestor na sebarealizáciu

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa budú uchádzať o našu pracovnú ponuku.
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie v odbore zdravotníctvo, farmácia, medicína, biológia, chémia, veterina

-obchodná skúsenosť s In-Vitro / Life Science
diagnostikou výhodou
-aktívna znalosť anglického jazyka a práce s PC
-komunikatívnosť, flexibilita a samostatnosť, vysoké
pracovné nasadenie, chuť vzdelávať sa,
ochota cestovať (pôsobnosť celá Slovenská
republika)
-praktická skúsenosť s laboratórnymi metódami je vítaná
-bydlisko v oblasti západného alebo stredného Slovenska
-vodičský preukaz B – aktívny vodič

DiaSorin so sídlom v Taliansku a zaradený do indexu FTSE MIB Index je svetovým lídrom v oblasti in vitro diagnostiky (IVD). Už viac ako 50 rokov naša spoločnosť vyvíja, vyrába a po celom svete dodáva súpravy reagencií pre IVD účely.
Skupina je prítomná na 5 kontinentoch s 26 spoločnosťami, 4 zahraničnými pobočkami, 5 výrobnými závodmi a 5 výskumnými a vývojovými strediskami po celom svete.
Vďaka neustálym investíciám do výskumu i vývoja a využívaním svojich odborných znalostí v oblasti imunodiagnostiky pre dosiahnutie vysokej úrovne inovácií ponúka dnes DiaSorin najširšiu škálu špeciálnych testov dostupných na trhu imunodiagnostiky. Vďaka tomu sa DiaSorin Group označuje ako „Diagnostický špecialista“.

Adresa spoločnosti

K Hájům 2606/2b
155 00 Praha 5
Česká republika