Pridať inzerát

Kolegyňa/kolega pre marketing a administratívu

Diamantier, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 EUR s možnosťou ďalšieho rastu. Počas skúšobnej doby mzda brutto: 1. mesiac 850 EUR, 2. mesiac 900 EUR, 3. mesiac 950 EUR.
  • Termín nástupu: jún/júl 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Náš, obrazne i doslova, vyšperkovaný tím, tvoriaci základňu značky Mikuš Diamonds, plánujeme rozšíriť o človeka, ktorý nám bude nápomocný pri aktivitách a úlohách, súvisiacich so zákazníckym servisom, marketingom či už na sociálnych sieťach alebo mimo nich a základných administratívnych úkonoch patriacich k zabezpečeniu štandardného chodu spoločnosti, prevádzkujúcej sieť luxusných klenotníctiev, vrátane e-shopu. Pracujeme v menšom kolektíve, preto je veľmi podstatné, aby si naša budúca kolegyňa alebo kolega dokázali efektívne rozložiť pracovné úlohy a pristúpili ku každej z nich zodpovedne. Skvelou správou je, že Vaša náplň práce bude pestrá a pracovná pozícia Vám umožní mnoho sa naučiť, vo veľa veciach zdokonaliť a byť naozaj plnohodnotným členom priateľského kolektívu.
Pre možnosť vzájomného zoznámenia sa bude nevyhnutné, aby ste ovládali slovenský jazyk slovom i písmom na skutočne vynikajúcej úrovni a rovnaký level by mali mať tiež Vaše ústne komunikačné zručnosti. Znalosť anglického jazyka považujeme za veľkú výhodou. Počítame s tým, že máte všeobecný prehľad a dar slova, ktorý Vám umožní v prípade zadania napísať text na web, sociálnu sieť alebo pre printové médium, máte ku správe FB a IG pozitívny vzťah a základné vedomosti nielen o nich, ale i o správe webových kampaní prostredníctvom Google Ads. Praktické skúsenosti z uvedených oblastí sú vítané. Neodmysliteľnou súčasťou obsadzovanej pracovnej pozície je chuť učiť sa, ochota zapájať sa do viacerých pracovných procesov a prirodzená lojalita. Máme veľa výborných nápadov ako našu značku promovať štýlom, ktorý jej je hodný a chceme spoločne s Vami hľadať cesty pre ich realizáciu, neveľmi sa zvykneme uspokojiť s klasickým „nedá sa to“. Ak teda nemáte na nové výzvy chuť, neoslovujte nás, prosím, Váš čas si vážime a náš si chceme vyhradiť pre relevantných záujemcov, premýšľajúcich spôsobom nám blízkym.

Čo ponúkame?
Slušnosť. S ňou Vás medzi sebou privítame a ohodnotíme.
Radosť. Môžeme Vám sľúbiť, že Vás bude sprevádzať cestou do práce, je pre nás totiž dôležité, aby jednotliví členovia nášho tímu do seba zapadali ako kamene do našich šperkov.
Vedomosti. Naučíme Vás o diamantoch a drahokamoch všetko, presne toľko, koľko vďaka profesionálnemu zázemiu vieme my sami.
Prístup. Maximálne profesionálny, zároveň ústretový a ľudský.
Zázemie. Vďaka dlhoročnému stabilnému pôsobeniu v klenotníckom odvetví Vám ho vieme (pri obojstrannej spokojnosti) garantovať.

Ak po prečítaní riadkov vyššie cítite nadšenie a energiu z neho chcete odovzdať v motivačnom liste, vynikajúco ste odhadli našu prosbu o jeho zaslanie. Bude pre nás prvým signálom, že máte o inzerovanú pozíciu skutočný záujem. Vybraných uchádzačov následne pozveme do prvého kola osobných stretnutí, spojených s krátkou praktickou previerkou Vašich deklarovaných znalostí.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Search engine optimization (SEO) - základy
Google AdWords - základy
Google Analytics - základy
Facebook Ads Manager - základy
Instagram Business Manager - základy
Facebook Business Manager - základy
Google Ads - základy
Pinterest Ads - základy
Windows 10 - základy
Facebook Messenger - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Rodinná tradícia spájajúca dve generácie, ručná výroba v klenotníckej dielni v Trenčíne a členstvo na diamantovej burze v Antverpách radia značku Mikuš Diamonds už 20 rokov medzi špičku na slovenskom klenotníckom trhu. Náš úspech stojí na poctivej práci, profesionalite a neustálych inováciách. Sedem predajní Mikuš Diamonds po celom Slovensku nájdete konkrétne v Bratislave, Trenčíne, Banskej Bystrici, Prešove, Košiciach a v Trnave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mierové námestie 40
911 01 Trenčín