Pridať inzerát

WEB UI developer

Diagnose.me a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie 1. mája 15, 811 06 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 900 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude starať sa o komfort používateľských rozhraní naprieč všetkými službami Diagnose.me.
To znamená, že budeš tvoriť, upravovať, zlepšovať UI/UX služieb, ktoré Diagnose.me ponúka svojim zákazníkom od jednotlivých používateľov až po väčších partnerov. Väčšinou dynamické no nájdu sa aj statické, ktoré je potrebné vytvoriť.

Prečo WEB UI a nie frontend? Jednoducho, UI nemusí byť len záležitosťou prehliadača ale aj servera.

Keďže v Diagnose.me máme aj aj tak je fajn poznať obidva fronty. Samozrejme ekosystém okolo Diagnose.me ale nie je len o UIs. Zahŕňa rôzne komponenty
ako sú web, interné systémy, API rozhrania pre mobilné aplikácie ako je napríklad AIDA (https://www.diagnose.me/aida?locale=sk&utm_source=web) a ďaľšie veci. Na všetkom z týchto vecí budeš môcť participovať, prípadne sa zapojiť do ich životného cyklu od idey až po reálny produkt.

• Zaujímavá oblasť podnikania - telemedicína, virtuálne a digitálne zdravie
• Práca v spoločnosti s dynamickým rastom
• Možnosť práce z domu (home office)
• Možnosť kariérneho rastu
• Prostredie, ktoré povzbudzuje ľudí, aby ukázali svoje zručnosti a učili sa nové

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpoklady:
- HTML, JavaScript, CSS (Less, Sass, Bootstrap)
- PHP (Nette, Symfony a ine)
- Mysql, RabbitMQ, AWS S3
- GIT, Docker (swarm), CI/CD

Diagnose.me vzniklo pred siedmimi rokmi ako start-up, ktorý bol niekoľkokrát medzinárodne ocenený.

Poskytujeme služby v oblasti telemedicíny a v prudko rastúcom segmente digital health.

Platforma Diagnose.me ponúka konzultovanie s uznávanými medzinárodnými špecialistami či služby AIDA (virtuálny lekár) a AIDA Coach (virtuálny expert na dlhovekosť).

Pôsobíme na viacerých trhoch strednej a východnej Európy a rýchlo expandujeme do nových regiónov.

Hľadáme šikovných mladých ľudí, ktorí zdieľajú našu víziu, že prístup k najlepšej zdravotnej starostlivosti nemá byť iba pre vyvolených a že technológie môžu zásadne zmeniť náš prístup k zdraviu.

Chceš sa stať súčasťou Diagnose.me a pomôcť nášmu dynamickému rastu, si ochotný ukázať svoje zručnosti a učiť sa nové? Chceme sa s tebou stretnúť!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diagnose.me
Námestie 1. mája 15
811 06 Bratislava