Projektant / Hlavný inžinier projektu (HIP) / projektant elektroinštalácie, TZB / statik v architektonickom štúdiu

DEVLEV BUILDINGS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacplat úkolovo, za každý odovzdaný projekt zvlášť
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• projektovanie- časť architektúra / statika / TZB / elektroinštalácia
• pre projektantov architektúry zahŕňa tiež:
koordinácia projektu a jeho kontrola,
komunikácia s klientmi vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa projektu, riešenie zmien v rámci projektu,
komunikácia s úradmi ohľadne projektu
podávanie pravidelných reportov o priebehu projektu,
kontrola projektov ,
aktívna spolupráca s projektantmi profesií,
iné činnosti súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynov priameho nadriadeného.

práca v mladej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, mladý priateľský kolektív, flexibilná pracovná doba, možný kariérny rast, možný home office, semináre – nové trendy v stavebníctve, teambuildingy (lyžovačka, splav)

Informácie o výberovom konaní

práca možná aj formou home officu

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, architektúra

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore architekt, stavebný inžinier
- prax min. 1 rok
- samostatnosť
- zmysel pre detail,
- ochota ďalej sa vzdelávať
- znalosť Revit výhodou

Projekčná kancelária so sídlom v Bratislave, zaoberáme sa prevažne projektovaním rodinných domov na mieru a katalógovými projektami, ale aj projektovaním väčších stavieb - bytoviek, revitalizáciou verejných priestranstiev či interiérovým dizajnom. Klientom poskytujeme tiež kompletnú predprojektovú prípravu a inžiniering.
Pre viac info navštívte naše weby https://devlev.sk/ , https://katalogoveprojekty.sk/ , či sociálne siete (ig, fb)

Adresa spoločnosti

Klemensova 15
81109 Bratislava