Pridať inzerát

PHP Developer - možnost práce na dálku

DEVIX Technologies s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 90 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme PHP vývojáře pro dlouhodobou spolupráci na webových projektech. Naše kanceláře se nacházejí na Praze 5, nicméně povaha práce umožňuje i spolupráci na dálku s flexibilní pracovní dobou.

Jsme konzultantské a vývojářské studio, zaměřující se na high-endový semgent online vývoje. Našimi klienty jsou startupy i zajeté společnosti z celého světa, kterým pomocí nejmodernějších technologií a postupů pomáháme naplňovat jejich strategické a obchodní vize. Pomáháme řídit digitální a technologické transformace, nastavujeme organizační procesy či vzděláváme interní vývojáře klientů.

Naši klienti pocházejí z USA, Velké Británie, Německa, ale také Česka či zemí Perského zálivu jako je Kuvajt, Saúdská Arábie či Spojené Arabské Emiráty.

Požadujeme

  • znalost HTML5, CSS3, PHP a SQL, OOP, frameworků Nette či Symphony, JavaScriptu, verzovacích nástrojů jako GIT nebo SVN a základní příkazy Linuxu

Nabízíme:

  • auto i pro soukromé účely
  • flexibilní pracovní dobu
  • vzdělávání
  • sick day
  • možnosti práce z domova
  • dovolená více než 5 týdnů
  • možnost delšího neplaceného volna
  • vlastní organizace práce

Zaujala vás naše nabídka?

Díky za Vaše CV!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Radlická 180/50
Praha 5