Pridať inzerát

Provozní elektrikář

DEVIRE s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mokrá-Horákov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 35 000 Kč/měsícodměny a bonusy
  • Termín nástupu: ihned, nebo dle dohody

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Údržba zařízení –část elektro MaR i NN
Odpovědnost za bezporuchový provoz zařízení elektro MaR
Mimořádné práce spojené s odstraněním havarijních stavů na provoze
Koordinace/vedení/spolupráce s dodavatelskými firmami
Pravidelné kontroly zařízení dle rozpisů a potřeb provozu MaR
Dílenské opravy zařízení MaR

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čtvrtletní osobní ohodnocení, dodatková mzda
Příplatky vyplývající z kolektivní smlouvy
Nadstandardní příspěvek na stravování
Příspěvek při pracovních a životních jubileích
Příspěvek na penzijní připojištění /kapitálové životní pojištění
Péče o zdraví zaměstnanců

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost je globálním lídrem v dodávkách materiálů a služeb s vysokou kvalitou se zaměřením na oblast těžby, vybavení a technických řešení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

elekro

Ostatní znalosti

Vyhláška č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v e - Expert

Praxe na pozici/v oblasti

elektrotechnik, elektrikář, servisní technik, technik údržby

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota pracovat na směny
Analytické myšlení, řešení problémů
Flexibilita, týmovost, orientace na výsledek
Zkušenosti s ŘS Simatic S7 výhodou

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců