Pridať inzerát

Účtovník - Ekonóm

Development - VK, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacmzda zavísi od pracovných schopností a vedomostí uchadzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého dynamického tímu, hľadáme kolegyňu, ktorá bude samostatne účtovať a podľa potreby podporovať chod kancelárie v oblasti marketingu a administratívy.

Hlavnou náplňou práce však bude:
Mesačné spracovanie účtovných dokladov spolupracujúcich spoločností
Mesačné spracovanie DPH
Ročná účtovná uzávierka
Spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z motorových vozidiel, ... )
Vypracovávanie interných ekonomických analýz
Mzdová agenda

firemný telefón
firemný notebook
firemné auto na pracovné účely, príp. preplácanie PHM pri riešení pracovných záležitostí
flexibilita a rozmanitosť práce
príjemné prostredie
možnosť osobného rozvoja a rastu

Vyžadujeme flexibilitu, zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, zmysel pre detail, analytické myslenie, pozitívny prístup, kreativitu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomia

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

znalosť kancelárskych programov MS Office (Excel, Word, Powerpoint),
znalosť podvojného účtovníctva a niektorého zo slovenských účtovných programov.

Spoločnosť Development - VK, s.r.o. sme založili s myšlienkou zabezpečiť v dnešnom globalizovanom a sofistikovanom podnikateľskom svete našim klientom, ale aj ďalším podnikateľom komplexné služby týkajúce sa ich podnikania pod jednou strechou. Tak ako sa neustále menia a zvyšujú nároky na trhu, tak isto aj my reagujeme flexibilne a pre začínajúcich, ale aj existujúcich podnikateľov, ktorí majú záujem o rôzne právne alebo ekonomické úkony, zastrešujeme široké spektrum služieb.