Pridať inzerát

IT Recruiter / Recruiterka

develogics k. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ulica Závodu Matador, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac+ platové ohodnotenie závisí od znalostí a skúseností.
  • Termín nástupu: 1.8.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V develogics nas baví to, čo robíme. Máme „pohodovú“ firemnú kultúru a sme presvedčení, že práca nie je len o plnení úloh, ale aj o čase strávenom v príjemnom prostredí. Voľné chvíle si radi spríjemníme “pokecom” pri káve, alebo partičkou stolného futbalu či stolného tenisu. Sme rastúca spoločnosť a aktuálne hľadáme niekoľko ďalších talentov a posíl, jednou z nich aj:

Recruitera/rku s praxou a zameraním na nasledovné oblasti:
- aktívne vyhľadávanie kandidátov (sociálne siete, webové portály, atď.)
- selekcia kandidátov, individuálne pohovory a vytvorenie profilov vhodných kandidátov
- spoluvýber vhodných kandidátov (s vedením spoločnosti a senior developerom)
- používanie, dopĺňanie a aktualizovanie internej databázy uchádzačov
- vytváranie pracovných inzerátov na našom webe, LinkedIne, Profesia.sk, atď.
- pravidelný reporting
- komunikácia s externými partnermi ako sú agentúry, jazykové školy, grafik
- spolupodielanie sa na „employer branding“
- starostlivosť o firemné profily na sociálnych sieťach - písanie postov, možnosť spravovať marketingové kampane
- pomoc pri organizácii firemných aktivít ako napr. spoločné obedy, raňajky, team-buildingy, atď.
- priestor pre kreativitu a prezentáciu vlastných nápadov a návrhov
- možnosť vytvoriť si vlastný systém pre recruiting

1. Flexibilný pracovný čas
2. Priateľská pracovná atmosféra
3. Medzinárodné pracovné prostredie
4. Work-life balance
5. Mzdové podmienky a bonusy
6. Káva, čaj & soft drinks
7. Čerstvé ovocie, zelenina & snacks
8. Dine in Friday
9. Team-buildings
10. Voľné parkovné miesta v blízkosti office
11. Výkonný hardware a software

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- aktívnu znalosť anglického jazyka (aktívna znalosť nemeckého jazyka je výhodou, ale nie nevyhnutnosťou)
- prax v oblasti HR ako recruiter, konzultant, reseracher aspoň 2-3 roky
- skúsenosť v IT je vítaná, nie však nutná
- komunikatívnosť a profesionálny prístup pri jednaní s kandidátmi
- samostatnú a dynamickú osobnosť
- otvorenosť pre hľadanie riešení a orientáciu na dosahovanie cieľov
- odolnosť voči stresu (budú obdobia, kedy toho bude pracovne veľa, ale aj ked bude práce menej)

Vývoj softvéru nie je pre nás len frázou. Je to naša filozofia. Pracujeme tvrdo na tom, aby sme pre našich klientov podávali tie najlepšie výsledky.
Nebolo by to možné bez našich motivovaných, lojánych a šikovných kolegov a kolegýň. Rastieme a hľadáme talenty. Talenty, ktoré sú otvorené pre nové výzvy, chcú sa ďalej rozvíjať, učiť sa nové veci a pracovať na zaujímavých projektoch pre našich medzinárodných zákazníkov prevažne z Rakúska a Nemecka.

Ak si veríš, chceš na sebe pracovať, rozvíjať svoje zručnosti a máš ambície patriť k najlepším, tak sa uchádzaj o niektorú z našich otvorených pozícií. Sme si vedomí, že na trhu práce sú rôzne lákavé ponuky od globálnych ako aj lokálnych spoločností, avšak ak hľadáš firmu, v ktorej komunikujeme otvorene a na rovinu, dodržiavame Work-Life-Balance a vážime si každého jednotlivca ako osobu, si u nás správne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ulica závodu Matador 2
851 01 Bratislava