Pridať inzerát

Senior Java Developer

develogics k. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Viedeň, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 700 EUR/mesiacPonúkame základné platové ohodnotenie minimálne od 2700 eur brutto v závislosti od skúsenosti a znalostí.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripoj sa k tímu vo Viedni, ktorý pracuje na vývoji aplikácií pre rakúskych zákazníkov. Projekt má dlhodobý charakter.

Pozícia je zatiaľ remote, neskôr onsite vo Viedni 3-4 dni v týždni.

Budeš zodpovedný za:
- Development Java aplikácií a modulov
- Koncept, development a integráciu Java a JavaEE2 komponentov
- Implementáciu systémových analých a dizajnov
- Vedenie code a design reviews

Techstack a znalosti, ktoré by si mal poznať/ovládať:
- Java, Microservices, REST, Hibernate / JPA (ORM), Spring
- Skúsenosti s event-driven architektúrou (Kafka / RabbitMQ)
- Znalosť iných architektúr, frameworkov a programovacích jazykov
- Skúsenosť s QA procesmi a nástrojmi (Checkstyle, FindBugs, SonarServer).

Radi by sme na tomto projekte spolupracovali so skúseným developerom, ktorý sa v oblasti technológií ako je Java pohybuje aspoň 5 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Ochota pracovať onsite vo Viedni
- Aktívna komunikácia v nemeckom jazyku, angličtina výhodou
- Proaktívny prístup k práci a pracovná etika ako samozrejmosť
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Úprimná a transparentná komunikácia
- Schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- Kombinácia sebavedomia ale aj sebareflexie :)

Softwarehouse

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Údernícka 5
851 01 Bratislava