Customer Finance Trainee (študentská brigáda na finančnom oddelení)

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent ekonomického zamerania a hľadáš si brigádu v oblasti financií? Ak áno, čítaj ďalej.

Hľadáme študenta vysokej školy, ktorý má záujem vstúpiť do sveta financií a chce v práci využívať nemecký jazyk.
Na oddelení Customer Finance (CUF) spracovávame účtovné aktivity pre zákazníkov skupiny Deutsche Telekom. Tvojou úlohou na pozícii CUF Trainee bude podpora rakúskeho zákazníka.

Popis práce:
• Priraďovanie prijatých platieb k zákazníckym kontám na základe bankového výpisu
• Starostlivosť o zákaznícke kontá
• Práca so SAPom
• Komunikácia s internými a externými zákazníkmi
• Práca na iných ad-hoc a pravidelných žiadostiach / úlohách
• Podieľanie sa na projektoch (optimalizácia a automatizácia pracovných procesov)

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 4,5 EUR/ hod. brutto.
Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

• Plne hradený príspevok na stravovanie v hodnote 5 EUR za každý odpracovaný deň.
• Práca v medzinárodnom prostredí.
• Teambuildingové aktivity.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

• Študent vysokej školy so zameraním na ekonómiu, účtovníctvo.
• Nemecký jazyk aspoň na mierne pokročilej úrovni.
• Anglický jazyk výhodou.
• Skúsenosti v oblasti financií výhodou, nie podmienkou.
• Dobré organizačné zručnosti.
• Prispôsobivosť a flexibilita.
• Zodpovedný a samostatný prístup k práci.

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o. je zodpovedná za spracovávanie vybraných procesov najmä z oblasti účtovníctva a nákupu pre spoločnosti patriace do skupiny Deutsche Telekom.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikoleta Macková
E-mail: poslať životopis