Pridať inzerát

PTP Senior nákupca s nemeckým jazykom

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 650 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytuje služby a vykonáva aktivity v oblasti globálneho nákupu:

• Vykonáva základné administratívne úlohy (1st level support) v oblasti globálneho nákupu, napr. kontrola a schvaľovanie nákupných požiadaviek, objednávok, komunikácia s dodávateľmi o možných termínoch dodávok tovarov a služieb.
• Rieši aj komplexnejšie (2nd level support) požiadavky, napr. eskalácie manažmentu, problémové objednávky- nesúlad medzi objednávkou a faktúrou, poskytuje súčinnosť účtovnému oddeleniu, poskytuje podporu interným projektom, vytvára a riadi dodávateľsko- odberateľské vzťahy.
• Monitoruje a riadi procesy súvisiace s nákupom a zabezpečuje ich dodržiavanie v rámci schválenej firemnej stratégie.
• Radí zodpovednému/kompetentnému nákupcovi a/alebo interným a externým zákazníkom v otázkach týkajúcich sa nákupu v rámci jeho/jej zvereného procesu.
• Má prehľad aj ohľadom iných procesov v rámci firmy (procesy nadväzujúce na procesy nákupu).
• Spracúva požiadavky od externých a interných zákazníkov v ticketovacom nástroji
• Pripravuje prehľady a reportov súvisiacich s vykonávanými úlohami podľa požiadaviek.
• Prichádza s návrhmi na zefektívnenie procesov
• Pozná produktové portfólio
• Vyjednáva obchodné podmienky s dodávateľmi
• Vykonáva ďalšie úlohy na základe požiadaviek nadriadeného

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je 1650 EUR brutto / mesiac. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

• Ročný bonus
• Plne hradené stravné lístky
• Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
• Zľava na vybrané Telekom produkty
• Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
• Cafeteria benefitový systém/Multisport karta
• Personal days
• Športový klub a Dni zdravia
• Teambuildingy, letná a Vianočná party
• Možnosť kariérneho rastu
• Odmena za odporučenie nových zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Benefity pre rodičov (príspevok pri narodení dieťaťa, mobilný telefón počas materskej dovolenky)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Operatívny nákup

Počet rokov praxe

3

Aspoň 2 roky skúsenosti v operatívnom nákupe alebo v podobnej oblasti (napr. skúsenosti s predajom, vyjednávaním, zákazníckym servisom)

PC zručnosti:
• MS Office – Excel – pokročilý
• MS Office – Word – pokročilý
• MS Office – Outlook – pokročilý
• MS Office – PowerPoint – pokročilý
• SAP – výhodou

Iné požiadavky:
• Skúsenosť z medzinárodného servisného centra je výhodou
• Flexibilita, odolnosť voči stresu
• Proaktívny prístup
• Silné komunikačné zručnosti
• Vysoká úroveň zodpovednosti, samostatnosti ako aj schopnosť pracovať v tíme
• Snaha a vytrvalosť pri riešení problémov/ prekážok
• Schopnosť dodávať úlohy a projekty v stanovenom termíne a kvalite
• Ochota sa neustále vzdelávať a podeliť sa so získanými skúsenosťami a vedomosťami s ostatnými členmi tímu
• Skúsenosti s vyjednávaním sú výhodou
• Dobrá znalosť webových nástrojov

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o. je zodpovedná za spracovávanie vybraných procesov najmä z oblasti účtovníctva a nákupu pre spoločnosti patriace do skupiny Deutsche Telekom.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov