Pridať inzerát

HR Recruiter/ Sourcer

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacv prípade brigády je plat 5€ na hodinu
  • Termín nástupu: 1.7.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo robí Talent Sourcer?

• Vyhladáva relevantné profily špecialistov z daného oboru (LinkedIN, Profesia a pod.),
• Komunikuje s kandidátmi v slovenčine a angličtine (prípadne v nemčine)
• Intenzívne pracuje so sociálnimi sieťami (LinkedIN, Facebook, Twitter s pod.)
• Neprestáva hľadať nové prístupy a stratégie na oslovovanie kandidátov,
• Úzko spolupracuje s Recruiterom, ktorý zastrešuje ďalšiu komunikáciu s kandidátom.

• Ročný bonus
• Plne hradené stravné lístky
• Voliteľné benefity: Cafeteria/Multisport karta
• Sick days
• Športový klub & dni zdravia
• Letná a zimná party
• Možnosť kariérneho rastu
• Zľava na vybrané produkty Telekomu a u vybraných partnerov
• Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
• Referral program
• Podpora nielen z HR oddelenia, ale i z manažmentu
• Kompletné zaškolenie v rámci sourcingu
• Možnosť kariérneho rozvoja v rámci spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hladáme?

• Človeka s predchádzajúcimi skúsenosťami s recruitmentom či sourcingom uvítame, ale radi zaučíme aj sourcera bez skúseností,
• Hladáme niekoho s chuťou rozvíjať sa v oblasti personalistiky,
• Osobnosť, ktorá má komunikatívne schodposti na vysokej úrovni, analytické uvažovanie, orientáciu na ciel a húževnatosť.
• Angličtina na úrovni B2, nemčina výhodou
• Fulltimera, ale i parttimera

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o. je zodpovedná za spracovávanie vybraných procesov najmä z oblasti účtovníctva a nákupu pre spoločnosti patriace do skupiny Deutsche Telekom.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov