Brigáda pre študentov ekonómie - príležitosť získať skvelé skúsenosti

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavný pracovný zámer:

Podpora pri spracovávaní vybraných častí účtovníctva pre firmy v rámci Deutsche Telekom Group.

Náplň práce:
•Spracovanie štandardných transakcií súvisiacich s dlhodobým majetkom (akvizícia, prevod, predaj)
•Zabezpečenie správneho účtovania v oblasti aktivácie majetku (CAPEX/OPEX) a odpisov
•Vedenie evidencie majetku a zodpovednosť za správnosť evidencie majetku
•Podpora každodenných požiadaviek zákazníkov a poskytovanie informácií, pravidelných ad-hoc reportov
•Ďalšie ad-hoc úlohy podľa potrieb oddelenia účtovníctva majetku

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 5 eur/ hodina. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

• Ročný bonus
• Plne hradené stravné lístky
• Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
• Zľava na vybrané Telekom produkty
• Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
• Cafeteria benefitový systém/Multisport karta
• Sick days
• Športový klub a Dni zdravia
• Teambuildingy, letná a Vianočná party
• Možnosť kariérneho rastu
• Odmena za odporučenie nových zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky na zamestnanca:

Vzdelanie:
•Študent vysokej školy (Ekonomika, Účtovníctvo)

Jazykové znalosti:
•Anglický jazyk – B2,

IT zručnosti:
•Microsoft Excel – pokročilý
•Microsoft Word – pokročilý
•Microsoft PowerPoint – pokročilý
•SAP – základy

Ďalšie zručnosti:
•Ideálne pre vysokoškolských študentov ekonómie
•Relevantné skúsenosti v oblasti financií – výhodou
•Schopnosť plánovať a organizovať prácu
•Samostatný prístup
•Analytické schopnosti
•Prispôsobivosť a flexibilita

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o. je zodpovedná za spracovávanie vybraných procesov najmä z oblasti účtovníctva a nákupu pre spoločnosti patriace do skupiny Deutsche Telekom.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Haruštiaková
E-mail: poslať životopis