Pridať inzerát

Customer Finance Clerk

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Legionárska, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení Customer Finance (CUF) spracovávame finančné aktivity pre spoločnosti patriace do skupiny Deutsche Telekom (DT).

Do tímu hľadáme nového kolegu, ktorého náplňou práce na pozícii CUF Clerk bude:

• Účtovanie a fakturácia.
• Prideľovanie platieb v rámci oddelenia CUF.
• Mesačné, kvartálne a ročné komplexné uzávierky.
• Komunikácia s internými a externými zákazníkmi.
• Vykonávanie iných ad-hoc a pravidelných úloh.
• Podieľať sa na projektoch.

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 800 EUR brutto.
Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

• Ročný bonus
• Plne hradené stravné lístky
• Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
• Zľava na vybrané Telekom produkty
• Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
• Cafeteria benefitový systém/Multisport karta
• Sick days
• Športový klub a Dni zdravia
• Teambuildingy, letná a Vianočná party
• Možnosť kariérneho rastu
• Odmena za odporučenie nových zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Účtovníctvo

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Anglický jazyk na pokročilej úrovni.
• Relevantné skúsenosti z oblasti financií - výhodou.
• Schopnosť plánovať a organizovať prácu.
• Analytické myslenie.
• Prispôsobivosť a flexibilita.
• Schopnosť pracovať pod tlakom.

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o. je zodpovedná za spracovávanie vybraných procesov najmä z oblasti účtovníctva a nákupu pre spoločnosti patriace do skupiny Deutsche Telekom.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Legionárska 10
811 07 Bratislava