Pridať inzerát

DHL Graduate Program v České republice

Deutsche Post DHL

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 170 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: internship, stáž

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dokončujete studium anebo jste právě dokončili studium a rádi byste co nejlépe zhodnotili své vědomosti? DHL Vám nabízí jedinečnou příležitost, jak získat profesní zkušenosti a jak nastartovat kariéru hned po ukončení školy! Přidejte se k jedničce na trhu a načerpejte bohaté zkušenosti ve firmě s 50ti letou tradicí!
• Hledáme kolegy na celou škálu pozic, ale na všech budete mít možnost si vyzkoušet více logistických operací, než dokončíte program na své cílové roli
• Cílové role se mohou lišit a bude záležet na tom, kam se budete profilovat – může to být procesní řízení nebo střední/vyšší management (vedoucí směny nebo třeba operations manager)
Rádi Vám více informací sdělíme po obdržení Vašeho životopisu.

Prosíme nekontaktuje naše slovenské kolegy na níže uvedeném telefonním čísle, jen nám zprostředkovávají inzerci na Slovensku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Propracovaný vzdělávací program
• Možnost vyzkoušet si více pracovních pozic
• Předem nastavený růst mzdy
• Stabilitu a zázemí mezinárodní společnosti

Informace o náboru

****Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.****

Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom bezplatnej linky náborového centra: 0800 500 540 alebo [email protected]

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pokročilou znalost anglického jazyka
• Ochotu přestěhovat se do okolí jedné z těchto lokalit: Pohořelice, Cheb, Jažlovice nebo Jirny.
• Nedávno úspěšně ukončené studium vysoké nebo vyšší odborné školy (nebo být maximálně dva roky po ukončení studia)

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16-ti pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců