Pridať inzerát

NTBO Manager (Manažér pre mimo terminálové operácie)

Deutsche Post DHL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 700 EUR/mesiacod 2700€ + ročný bonus + ďalšie finančné a nefinančné benefity
  • Termín nástupu: 01.02.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kľúčové cinnosti:
- stanovovať a dosahovať ambiciózne ciele nárastu tržieb, hrubej marže a EBIT DHL Freight,
- dohliadať na vzťahy s kľúčovými a strategickými zákazníkmi v spolupráci s BD&Sales Riaditeľom a obchodnými zástupcami pre kľúčových zákazníkov,
- získať nových a rozvíjať existujúcich DHL Freight zákazníkov,
- udržiavať a rozvíjať NTBO produkt DHL Freight tak, aby bol zaistený rast a rozvoj spoločnosti,
- identifikovať nové obchodné príležitosti na lokálnych trhoch,
- aktívne podporovať výmenu odborných znalostí a skúseností v rámci DHL Freight a iných DP DHL divízií,
- aktívne participovať na tvorbe ročného rozpočtu a akčných plánov na optimalizáciu DHL Freight obchodného modelu a dosiahnutie merateľných zlepšení produktivity a kvality,
- udržiavať a rozvíjať vzťahy s externými dodávateľmi,
- budovanie transportných kapacít,
- prijímať, rozvíjať a dennodenne viesť zamestnancov v príslušnej oblasti,
- rozvíjať a udržiavať kompetentných zamestnancov, identifikovať kritické pozície a plánovať nástupníctvo na nich,
- poskytnúť svojmu tímu jasný smer a štandardy výkonnosti, zaškolenie, motiváciu a dosiahnuť dané ciele;

Ponúkame:
- prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu,
- zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody,
- finančné ohodnotenie spojené s ročným odmeňovaním na základe merateľných výsledkov,
- zaujímavá práca v príjemnom kolektíve,
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom,
- sickness days,
- home office,
- životné poistenie,
- ovocný deň raz v týždni,
- školenia potrebné na vykonávanie práce,
- zaujímavý sociálny program spoločnosti (športové aktivity, príspevok na jazykový kurz, a iné),
- spoločné akcie a teambuildingy,
- motivačné súťaže a kampane organizované lokálne aj globálne v rámci DP DHL,
- možnosť kariérneho rastu,
- plne hradené stravné lístky,
- a ďalšie;

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Freight Slovakia, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu na danú pozíciu budú tieto údaje v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- manažérske a líderské schopnosti,
- skúsenosti s P&L zodpovednosťou a hĺbková znalosť špecifických trhových segmentov (napr. FTL, PTL),
- skúsenosť v preprave a logistike, znalosť prepravného trhu, zmlúv s dopravcami, znalosť v analýze nákladov, zisku a ďalších ekonomických ukazovateľov a medzinárodných prepravných podmienok – INCOTERMS, AETR atď.,
- schopnosť komunikovať komplexné problémy jasnou a jednoduchou formou,
- strategické plánovanie,
- analytické myslenie,
- plánovacie a organizačné schopnosti,
- orientácia na zákazníka,
- výborné komunikačné a interpersonálne zručnosti,
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku;

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov