Pridať inzerát

Implant (m/ž)

Deutsche Post DHL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 898 EUR/mesiacod 898Eur + iné finančné a nefinančné benefity
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

·         Kontrola technického stavu vozidiel

·         Profesionálna komunikácia s externými a internými zákazníkmi

·         Registrovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich vozidiel z a do areálu

·         Kontrola technického stavu prepravných kapacít pred nakládkou a evidencia poškodených návesov

·         Koordinácia vozidiel v rámci areálu

·         Evidencia naložených návesov čakajúcich na odchod

·         Vytváranie fotodokumentácie vozidiel

·         Administratívna práca, monitorovanie progresu nakládky vozidiel

Mzdové podmienky: od 898 EUR základná hrubá mesačná mzda + ďaľšie finančné a nefinančné benefity.

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
- Dlhodobá pracovná perspektíva,
- Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,
- Stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom,
- Životné poistenie,
- Motivujúce odmeňovanie,
- Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas

Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diaľničná 2
90301 Senec