Pridať inzerát

Administrátor prepravných činností pre divíziu DHL Freight

Deutsche Post DHL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Pántoch 18, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850,- eur btt/mesačne+ mesačná variabilná zložka po skúšobnej dobe (základná výška mzdy je závislá od praktických skúseností a znalostí kandidáta)
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a činnosti:

- Viesť evidenciu prepráv (rozvozov a zvozov) v určených systémoch
- Denne zabezpečovať monitorovanie pohybu zásielok určených na prepravu a ich nahlasovanie zákaznikom v systéme
- Konsolidovať dodacie listy pre zákazníkova
- Archivovanie podľa archivačného poriadku
- Kontrolovať a odsúhlasovať správnosť došlých dokladov od dopravcov
- Evidencia hotovostných platieb
- Dbá na dodržiavanie plánovaných nákladov útvaru, a iné.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 850,- eur btt/mesačne+ mesačná variabilná zložka po skúšobnej dobe (základná výška mzdy je závislá od praktických skúseností a znalostí kandidáta)

Ponúkame:

• Prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu,
• Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom,
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody,
• Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
• Životné poistenie,
• Príspevok na jazykové kurzy;

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Express v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu na danú pozíciu budú tieto údaje v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Kľúčové požiadavky:

- flexibilita (práca na 2 zmeny)
- komunikatívnosť
- precíznosť
- dôslednosť
- zodpovednosť
- odolnosť voči stresu,
- samostatnosť
- flexibilita

DHL is the global market leader of the international express and logistics industry, specializing in providing innovative and customized solutions from a single source. DHL offers expertise in express, air and ocean freight, overland transport, contract logistic solutions as well as international mail services, combined with worldwide coverage and an in-depth understanding of local markets. DHL's international network links more than 220 countries and territories worldwide. 285,000 employees are dedicated to providing fast and reliable services that exceed customers' expectations.
www.dhlglobalforwarding.sk www.dhl.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

DHL Express (Slovakia), spol. s r. o.
Letisko M. R. Štefánika
820 01 Bratislava
www.dhlsupplychain.sk, www.expresnapreprava.sk, www.dhlglobalforwarding.sk