Pridať inzerát

Šofér dodávky pre e-shop s nábytkom a matracmi v Maďarsku

DETSKAPOSTEL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šahy okres Levice, Tabánska, Šahy
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 000 EUR/mesiacMzda sa odvíja od počtu KM, ktoré najazdíš za mesiac, počtu rozvozov, ktoré si odjazdil a taktiež aj od množstva výnosov, ktorými si môžeš pekne prilepšiť.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa tímu šoférov hľadáme nového kolegu. Máš rád šoférovanie a dokážeš pokojne komunikovať v maďarčine so zákazníkom, ktorý na teba netrpezlivo čaká, pretože sa teší na svoju novú posteľ, či jeho deti na novú detskú izbu?
Vieš si dať pozor, čo mu máš vyložiť a nevyložíš mu niečo, čo patrí ďalšiemu zákazníkovi v poradí?
Máš dostatočné mäkké srdce, aby si staršej pani alebo tehotnej mamičke pomohol s ťažkým balíkom na prvé poschodie alebo do výťahu?
Ak máš navyše cit pre tú správnu stopu v zákrute a odhad, čo ešte môžeš a čo už je za čiaru, tak potom vyzeráš ako ten správny a my ťa chceme!

Doručovanie tovaru koncovému zákazníkovi bude 100% náplne tvojej práce. Tovar si deň pred rozvozom prídeš naložiť na Oravu na naše dva sklady a na druhý deň ráno vyrazíš na rozvoz do Maďarska. Rozvoz budeš mať už dopredu naplánovaný a aj nachystaný.
V dni, kedy nepôjdeš na rozvoz, budeš mať voľno.
Do týždňa budeš mať maximálne 3 rozvozy ( je možné, že každú druhú nedeľu budeš na rozvoze v Budapešti), ďalši týždeň 2 rozvozy.
Všetko naplánujeme tak, aby sme boli všetci spokojní.
(Ideálne však nie je nič, ani my a niekedy toho môže byť viac.)

Dodávku nepotrebuješ. Tú ti dáme. Uvítame, ak máš k autám vzťah - netrafíš každú jamu, spojku nevydrieš za 2 mesiace, pozrieš, či má tátoš všetky tekutiny a nespravíš z neho pojazdné smetisko. :)

Je potrebné, aby si býval v okolí Šiah, Levíc, aby si to ráno nemal ďaleko do Maďarska, kde sa vďaka našim zákazníkom dostaneš do každého kúta tejto peknej krajiny, či už ide o Veľkú Kanižu, Segedín, Guylu, alebo Debrecín.
Sklady sa nachádzajú v Hamričkách a v Zemianskej Dedine.

- Firemný telefón s maďarským telefónnym číslom
- Občasné výnosy tovaru zákazníkom preplatené v plnej hodnote
- Bonusy za nakladanie tovaru
- Polročné a koncoročné odmeny
- Zamestnanecké zľavy - zvýhodnený nákup nábytku a bytových doplnkov z našej ponuky
- Firemné párty

Ak by si mal o túto pracovnú pozíciu záujem, zašli nám prosím svoj životopis a kľudne aj niečo navyše. Vopred veľmi pekne ďakujeme každému uchádzačovi za záujem. Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme iba vybraných kandidátov. Tešíme sa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, komunikatívnosť, systematickosť

Spoločnosť DETSKAPOSTEL s.r.o. prevádzkuje viacero eshopov zameraných na nábytok, matrace a bytové doplnky na slovenskom a maďarskom trhu. Tím momentálne tvorí 50 interných zamestnancov. Na trhu sa firma pohybuje už viac ako 10 rokov, za ktoré obslúžila už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Hlavné projekty:
Wilsondo.sk | Detskapostel.com | Ja-a-matrac.sk | Poschodovky.sk
Wilsondo.hu | Emeletes-agyak.hu | Matrac-es-en.hu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov