Pridať inzerát

Odborný asistent predaja - detské autosedačky

Deti v aute s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ulica Gustáva Mallého, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacv závislosti od Vašich skúseností a úväzku
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnu a zodpovednú osobu s chuťou učiť sa nové veci.

Náplň práce:
• aktívne oslovovanie zákazníkov s cieľom poradiť a ponúknuť najvhodnejší tovar
• obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie tovaru podľa potrieb zákazníka
• tvorba cenových ponúk a objednávok pre zákazníkov
• osobná a telefonická komunikácia so zákazníkom
• práca s hotovostnými a bezhotovostnými platbami
• zodpovednosť za tovar a hotovosť v pokladni
• vystavovanie dokladov o kúpe tovaru, záručných listov, faktúr
• preberanie prichádzajúceho tovaru a dopĺňanie tovaru do skladu
• zodpovednosť za správne označenie ceny za tovar
• príprava a odosielanie online objednávok prostredníctvom kuriérskych služieb
• zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
• udržiavanie čistoty a poriadku v predajni

• rozhodnutia robíme spolu, každý má možnosť pomáhať pri smerovaní predajne
• veríme, že práca má byť jednoduchá – ak nie je, tak vymyslíme spôsob, ako to dosiahnuť
• zamestnanecká zľava 10%
• sme si vedomí, že ku svojej práci potrebujete vhodné prostriedky – či už je to mobil/SIM, počítač a podobne, ak to bude potrebné, radi Vám ich zabezpečíme
• riadime sa heslom, že vzdelávanie nikdy nie je strata času, čo znamená, že sa môžete zdokonaľovať aj v pracovnom čase
• flexibilný pracovný čas
• nadčasy sú dobrovoľné a zaplatené
• prispevok na stravu 4€ na deň v hotovosti

V našom obchode sa snažíme o individuálny a milý prístup ku všetkým zákazníkom. Našou prioritou je, aby si zákazník odniesol najspoľahlivejší produkt, ktorý jeho dieťaťu zabezpečí čo najvyšší možný komfort a bezpečie. Sme silne orientovaný na zákazníka a sme ochotní s ním stráviť potrebné množstvo času, kým neodíde od nás na 100% spokojný. Preto si práca vyžaduje trpezlivosť najmä s deťmi. Sedačky sa u nás osobne skúšajú a práca tiež vyžaduje manipuláciu s nimi. Veríme, že ste rovnaká krvná skupina a budete s nami starostlivo budovať spoľahlivosť značky Deti v aute.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívnosť
• ochota učiť sa nové veci
• spoľahlivosť
• flexibilita

Už pred založením spoločnosti a otvorením e-shopu a nieskor aj obchodu sme sa zajímali o bezpečné cestovanie detí v autách. V našom obchode, ktorý je výlučne zameraný na bezpečné a kvalitné autosedačky ponúkame našim zákazníkom prvotriedne služby, široký sortiment a zaškolený presonál, ktorý vie poradiť autosedačku dieťaťu, autu, aj peňaženke zákazníka na mieru.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci