Pridať inzerát

Stavbyvedúci, hlavný stavbyvedúci

DESTAV, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiacZákladná zložka 1400 € brutto + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúsenosti a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výrobného teamu
- komunikácia s investorom
- príprava, vedenie, riadenie a odovzdanie stavebného diela
- výkon funkcie stavbyvedúceho v zmysle platnej legislatívy
- tvorba a kompletizácia dokumentácie potrebnej na riadne ukončenie zadaného diela
- pracovné cesty v rámci celej SR
- práca aj mimo sídla spoločnosti

služobný telefón
služobný automobil
služobný notebook
školenia a vzdelávanie

Uchádzač svoj životopis zasiela mailom - frantisek.duris@destav.sk
Záujemcovia, ktorí budú spĺňať podmienky, dostanú informácie o konaní pracovného pohovoru prostredníctvom mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, schopnosť pochopiť zadanú úlohu, technické zručnosti, schopnosť riadiť kolektív, schopnosť zvládať stresové situácie a schopnosť samovzdelávať sa sú vlastnosti vhodné pre osobu na tomto poste.
Požadujeme osvedčenie o vykonanej skúške odbornej spôsobilosti pre stavbyvedúceho z SKSI.
Ak ste osobou, ktorú baví manažérska práca v stavebníctve a je Vám vlastné mať veci pod kontrolou s právomocami k tomu potrebnými, potom sa môžete na nás obrátiť a poslať nám životopis.
Ponúkame Vám stabilné miesto s dlhodobou perspektívou práce, ktorá Vás bude baviť.

Sme stavebná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu takmer 20 rokov.
Počas svojej existencie sme zrealizovali množstvo stavebných zákaziek v oblasti pozemných stavieb a to najmä:
- novostavby bytových domov a občianska vybavenosť a ďalšie....
- cestné a železničné stavby, budovy pre priemysel..
www.destav.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nesluša 478
02341 Nesluša