Pridať inzerát

Asistent/ka predaja v predajni DERMACOL Košice, OC Optima

Dermacol, s.r.o.

  • Miesto práce: Obchodné Centrum Optima, Moldavská cesta 32, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 375 EUR/mesiac+ osobné hodnotenie a bonusy, príplatky
  • Termín nástupu: 1.8.2021 resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Druh pracovného pomeru: čiastočný úväzok (80 hod/mesiac)

Baví Vás kozmetika, sledujete nové trendy líčenia, radi pracujete s ľudmi a skúšate nové veci? Chcete sa zdokonaľovať v komunikácii aj v práci v obchode?
Nenechajte si ujsť príležitosť a pridajte sa k nám. Ponúkame Vám prácu na čiastočný úväzok v stabilnom kolektíve predajne Dermacol v Obchodnom centre Optima Košice, za podpory silnej a stabilnej kozmetickej značky Dermacol.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- asistentka predaja v predajni s kozmetikou
- starostlivosť o tovar v predajni
- práca s registračnou pokladnicou
- starostlivosť o zákazníkov
- starostlivosť o predajňu

- motivujúci hodnotiaci systém
- výrazné zamestnanecké zľavy na tovar
- garancia stabilnej spoločnosti
- práca v modernom a atraktívnom prostredí
- možnosť sebarealizácie
- stravné lístky, resp. príspevok na stravovanie vo výške 4€ ako samozrejmosť
- ďalšie benefity, ktoré budú upresnené na osobním pohovore

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis s fotkou a stručný motivačný list pomocou formulára alebo priamo na e-mail : jana.birova@dermacol.sk do 30.07.2021

Vopred ďakujeme všetkým o prejavený záujem. Ak Vaše pracovné skúsenosti budú zodpovedať tomu, čo od budúceho kolegu očakávame, ozveme sa Vám s telefonickým pohovorom.
Pripojte prosím súhlas o spracovaní osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- kozmetický kurz, kurz vizážista – vizážistka výhodou

- orientácia na cieľ a zákazníka
- tímovosť
- obchodné myslenie
- pozitívny a aktívny prístup
- bezúhonnosť
- flexibilita

Predajca kozmetiky Dermacol

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Príjazdná 7/A
831 07 Bratislava