Pridať inzerát

Obchodno-technický zástupca

DEPRAG Slovakia, s. r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov na území celej SR a zabezpečovanie obchodno-technickej podpory s cieľom plnenia ročného obchodného plánu predaja.

- Vo zverenom portfóliu produktovej skupiny organizovať potrebné obchodno-technické konzultácie a prezentácie produktov a služieb.

- Spracovanie obchodných prípadov vo firemnom ERP (tvorba ponúk, koordinácia projektov).

- Účasť na firemných produktových školeniach a propagačných akciách.

zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti.
- práca na zaujímavých projektoch v rámci zverených regiónov.
- tím skúsených kolegov.
- možnosť profesijného a osobného rastu.
- odmeňovanie podľa schopností a kvalitných výsledkov práce.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre spoločnosť DEPRAG Slovakia, s. r. o.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a dohodneme s nimi osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické odbory

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Komunikačné schopnosti - pokročilý
Zodpovednosť - pokročilý
Reprezentatívne chovanie - pokročilý
Obchodná komunikácia - pokročilý
Samostatnosť - pokročilý
Spoľahlivosť - pokročilý
Chuť učiť sa - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme dcérskou spoločnosťou nemeckej firmy
DEPRAG SCHULZ GMBH u. CO. Amberg, ktorá je významným svetovým výrobcom pneumatického ručného náradia, skrutkovacích montážnych systémov a automatizácie .
Bližšie informácie na webovej stránke: http://www.deprag.cz/

produkty, ktoré ponúka DEPRAG pre automatizáciu montáží:
- Šrobovacie vretená

- Technika přívodu dílů (podávací technika) – tady se podívejte na aplikační video

- Šrobovacie a montážne zariadenie – riešenie

- Priemyslové aplikácie technologií DEPRAG

- Pneumatické pohony

- Robotické brúsenie

- Firemné video DEPRAG – produktové skupiny, celosvetová distribúcie, poslanie

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Jána Kollára 2014/13
915 01 Nové Mesto nad Váhom