Pridať inzerát

Vodič MKD

DEPETRANS s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacOdmeny za eko jazdu, čistotu vozidla, odmena za km (každý kilometer nad 3000 za týždeň plus 0,10 centov, to znamená, že 3500 km týždenne 500x0,1= 50€). 13. plat príspevok na 3.piler alebo iné doplnkové dôchodkové sporenie
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť DEPETRANS s.r.o. hľadá seriózneho vodiča na nákladné auto ťahač+náves. Turnus 4+2, 3x1 alebo turnus podľa dohody, autá sú pridelené (nestriedajú sa), mýtne jednotky, ľudský prístup, dodržiavanie 561, vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami. Jazdí sa iba cez deň. Jazdíme CH, DE, FR, CZ, ES.

Platové podmienky:
Turnus 4x2
950€ brutto
50€ dieta/deň
Možnosť zárobku netto od 2200€

Turnus 3x1
800€ brutto
Možnosť zárobku netto od 1800€

Odmeny za eko jazdu, čistotu vozidla, odmena za km (každý kilometer nad 3000 za týždeň plus 0,10 centov, to znamená, že 3500 km týždenne 500x0,1= 50€).
13. plat
príspevok na 3.piler alebo iné doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo vedení návesovej súpravy,
- slušné vystupovanie,
- zodpovedný prístup,
- ochota a chuť pracovať,
- platné všetky potrebné doklady: VP, KKV, KV, psychotesty, lekárska prehliadka,
- záujemca nesmie mať zákaz jazdy do štátov EÚ,
- AJ alebo NJ na úrovni začiatočník.

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť so sídlom v SNV. Preferujeme korektný a férový prístup. Sme otvorení každej možnosti dohody. U nás frázu „nedá sa vyhovieť“ nepoznáme. Vodičov si vážime a pri splnení všetkých podmienok snažíme aj adekvátne odmeniť.

Adresa spoločnosti

J. Fabiniho, 10B
05201 Spišská Nová Ves