Pridať inzerát

Zástupca projektového manažéra zariadení sociálnych služieb

Depaul Slovensko, n.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanská cesta 32, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 030 EUR/mesiacdo konca roka 2021 základná mzda vo výške 1.100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď, resp. podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s projektovým manažérom pri riadení určených zariadení sociálnych služieb zamestnávateľa (Nocľaháreň a Útulok sv. Vincenta de Paul) v duchu vízie, poslania a hodnôt zamestnávateľa
- zastupovanie projektového manažéra podľa potreby
- spoluorganizovanie odborného, ekonomického a personálneho zabezpečenia určených zariadení sociálnych služieb zamestnávateľa
- koordinácia sociálnych služieb poskytovaných klientovi
- príprava podkladov pre riadny a včasný reporting inštitúciám verejnej správy
- riadny a včasný reporting nadriadeným zamestnancom
- zodpovednosť za efektívne čerpanie finančných prostriedkov na nevyhnutné nákupy a ich včasné vyúčtovanie
- komunikácia so zdravotníckymi zariadeniami a samosprávnymi orgánmi v súvislosti s prijímaním klientov
- dohľad nad funkčnosťou budovy, zariadení a prístrojov
- ostatné činnosti súvisiace s prevádzkou určených zariadení sociálnych služieb zamestnávateľa zverené mu projektovým manažérom

Okrem skvelého kolektívu, spoločných teambuildingov, školení a kurzov ponúkame:
- prácu, ktorá má ZMYSEL
- prácu, ktorá dáva možnosť NAHLIADNUŤ HLBŠIE do života ľudí vylúčených z bývania
- prácu, ktorá umožňuje ZMENIŤ SYSTÉM v oblasti bezdomovectva.

Váš životopis zasielajte, prosím, spolu s motivačným listom.
Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené nižšie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v oblasti manažmentu prevádzky výhodou

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v oblasti s ľuďmi vylúčenými z bývania výhodou
1

analyzovanie a riešenie problémov
kultivovaný písomný a slovný prejav
motivovanie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
osobnostný rozvoj
samostatnosť
schopnosť pracovať v tíme

asertivita
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
trpezlivosť

bezúhonnosť

Depaul Slovensko pomáha ľuďom v núdzi - ľuďom bez domova, znevýhodneným a sociálne vylúčeným. Jeho cieľovou skupinou sú ľudia dlhodobo žijúci bez domova, trpiaci závislosťami, zanedbaní po fyzickej aj psychickej stránke.

Depaul Slovensko vznikol v roku 2006 ako reakcia na krízovú situáciu, kedy na následky zimy zomrelo v Bratislave 19 ľudí bez domova. Depaul Slovensko prevádzkuje v Bratislave viacero zariadení sociálnych služieb pre ľudí bez domova - nízkoprahovú Nocľaháreň a Útulok sv. Vincenta de Paul, Útulok a Zariadenie opatrovateľskej služby sv. Lujzy de Marillac a Ošetrovňu sv. Alžbety (nízkoprahové denné centrum a stredisko osobnej hygieny). Depaul Slovensko na území Bratislavského samosprávneho kraja taktiež vykonáva Terénnu prácu bl. Rozálie Rendu, v rámci ktorej poskytuje ľuďom bez domova priamo v ich prirodzenom prostredí o.i. sociálne poradenstvo a pomoc pri uplatňovaní práv a právom chránených záujmov.

Materskou organizáciou je Depaul International, ktorá má pobočky aj v iných krajinách - vo Veľkej Británii, Írsku, Francúzsku, na Ukrajine, v USA a Chorvátsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 18
814 14 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Agápia Tuchyňová
E-mail: poslať životopis