Pridať inzerát

Príjmeme vodičov CE+C

Denny Trans s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 700 EUR/mesiacmzda od 1000-1700€ v čistom podľa odpracovaných dní a najazdených km. -Príplatky za odjazdené km nad rámec
  • Termín nástupu: dohodou /ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme vodičov CE +C na rozvoz potravinového tovaru po SK. Jazdíme Tesco a LIDL. Vodič je každý deň doma-začiatok a koniec je v Prešove. Jazdia sa prevažne nočné závozy. Disponujeme moderným vozovým parkom. Mzda vodiča je 60-70€ v čistom za paušál (nočný alebo denný zavoz) Počet voľných miest 1x vodič C a 2x vodič CE . Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať telefonicky,alebo prostredníctvom mailu.

-moderný vozový park
-platba mzdy vždy načas
-práca v stabilnej spoločnosti
-technik na telefone 24h v prípade poruchy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Sygic - Pokročilý

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

požadujeme korektné vystupovanie voči Našej spoločnosti a jej klientom.
-komunikácia

Spoločnosť Denny Trans s.r.o vznikla 24.6.2015 a spĺňa všetky legislatívne požiadavky v rámci nákladnej dopravy nad 3,5t. Zastávame zodpovedný spôsob podnikania v preprave a logistike, pričom sa zameriavame na prepravu potravinového tovaru (chladený a mrazený), ako aj prepravou štandardnými plachtovými návesmi, sklápacími návesmi na prevoz agrokomodít, sólo vozidlami od 12-20 paliet.

Našou nevyhnutnou podmienkou je vytvorenie dobrého vzťahu s potencionálnym klientom ešte na začiatku.

Hlavnou úlohou firmy Denny Trans je prepraviť tovar rýchlo a bezpečne. Aj preto náš vozový park tvoria vozidlá nie staršie ako 3 roky a spĺňajú emisnú normu euro 6.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov