Pridať inzerát

Hľadáme elektrikárov, aj nemčinárov do Nemecka!

Denis Kubišta - Elektro Proffi

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 500 - 7 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Niečo o nás?

Sme elektrikárska firma pôsobiaca na nemeckom trhu. Česko-Slovenský priateľský kolektív. Sme oporou pre našich kolegov a stojíme pri nich za akejkoľvek situácie, či problému. Nakoľko nám záleží na našom mene a odvádzame kvalitnú prácu, tak nás naši partneri požiadali o navýšenie personálu.
Nefungujeme štýlom ako agentúra, ktorá nedá svojim kolegom žiadne vybavenie.
Pracovné náradie je k dispozícii od prvého dňa nástupu. Pracovné oblečenie (monterky, tričká a pulóvre po 2 mesiacoch)
Zabezpečíme taktiež aj ubytovanie ( žiadne spoločné záchody so 100 ďalšími zahraničnými kolegami)
Je už len na vás či ho chcete mať hradené, alebo si ho budete hradiť sami.
Čo sa týka fakturácie, tak 14/14 je štandard, na ktorom nám záleží. Samozrejme ak sa človek ocitne v neľahkej situácii, tak mu radi pomôžeme. Nie len ľudsky, ale aj finančne. ( zálohova platba,alebo urgentné vyplatenie faktúry v deň požiadania)
Finančné ohodnotenie sa u nás pohybuje od 22€-28€/h. Záleží aj na nemeckom jazyku, dĺžky praxe a samozrejme ide aj o dlhodobú spoluprácu. Pre našich kolegov máme prácu celoročne a každoročne. Ak sa bude na jeseni alebo počas zimy končiť stavba, vieme o tom a myslíme na to, aby sme mohli pokračovať hneď na druhej. Keďže máme vlastné zákazky.

Momentálne máme cez 20 voľných pracovných miest po celom nemecku. Stačí len napísať email, alebo zavolať na dolu uvedené číslo a sme vám k dispozicii a odpovieme na všetky vaše otázky.

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu

Web:
www.profielektromeister.de

Mail:
[email protected]

Kontakt:
+421 911 414 443

Informácie o výberovom konaní

Sme firma a nie agentúra sprostredkujúca prácu v nemecku.
Máme vlastné zákazky, náradie a aj firemné oblečenie a zodpovedáme za svojich kolegov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Elektro spoločnosť pôsobiaca v Nemecku