Pridať inzerát

Projektový manažér

DENIM group s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac*základná zložka mzdy od 1500 EUR/brutto v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti DENIM group s.r.o. hľadáme aktívneho a zodpovedného Projektového manažéra, ktorý zastreší koordináciu pri realizovaní našich nových prevádzok v rámci OC po technickej a vizuálnej stránke a stane sa spolu s nami súčasťou nových výziev a úspechov.

Náplň práce:
Obchodné centrum
a. Komunikácia s OC , povoľovanie prác
b. Plánovanie a dohľad nad harmonogramom prác
c. Koordinácia dodávateľov prác
d. Dohľad nad kvalitou prác a ich vykonávaním v súlade s projektom
Projektant
a. Komunikácia s projektantom značky – projekčná kancelária
b. Kontrola a dohľad nad rozpočtom
c. Kompletizácia projektovej dokumentácie podľa požiadaviek OC a štátnych orgánov
Dodávatelia
a. Výber a zjednávanie dodávateľov
b. Dohľad na kvalitou prác a časovým harmonogramom
c. Koordinácia realizačných procesov
Prevádzky
a. Zabezpečovanie kvalitného technického stavu na prevádzkach
b. Plánovanie a zabezpečovanie opráv
Interný sklad
a. Kordinácia interného skladu

Čo ponúkame ?
- prácu na zaujímavých projektoch
- mobil, notebook a služobný automobil aj na súkromné účely
- fasung značkového oblečenia

Práca vyžaduje cestovanie v rámci celého Slovenska s príležitostnými pracovnými stretnutiami na centrále spoločnosti v Bratislave.

- práca na zaujímavých projektoch
- atraktívne zľavy na produkty spoločnosti
- narodeninové poukážky
- účasť na aktivitách DENIM komunity (teambuildingy, workshopy, školenia)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo; Projektový manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažment

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti na obdobnej pozícii v oblasti stavebníctva/realizácie prevádzok a developmentu sú podmienkou
- Výborné komunikačné, organizačné a
koordinačné schopnosti
- Samostatnosť a koncepčné myslenie
- Flexibilita v rámci cestovania

Spoločnosť DENIMGROUP s.r.o. je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star, Diesel, Levis a CK Underwear na slovenskom a českom trhu.
V nedávnej dobe sme naše portfólio rozšírili o ďalšie zvučné mená v rámci projektu CUBE zameraného na prémiové doplnky značiek ako Marc Jacobs, Tory Burch, Furla, Michael Kors či Vivienne Westwood.

Do nášho portfólia sme pridali atraktívnu značku MANGO.

Dennodenne prinášame našim zákazníkom potešenie z vysokokvalitného štýlového oblečenia a doplnkov exkluzívnych svetových značiek.
Nezabúdame ani na členov nášho tímu a staráme sa o ich spokojnosť s rovnakým nasadením ako o spokojnosť klientov.

Momentálne prevádzkujeme 22 maloobchodných predajní na Slovensku a v Čechách a tri internetové obchody denim.sk, cubeshop.sk a denim-outlet.sk

Spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami, vďaka čomu vytvárame zázemie pre všetkých, ktorí majú radi hodnotnú módu a vedia oceniť kvalitné materiály a strihy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Emese Dobosova
E-mail: poslať životopis