Pridať inzerát

Pracovník nárezového centra - Nitra

Démos trade s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacTarif od 780€, k mzde vyplácame aj osobné ohodnotenie, prémie a dochádzkový bonus celkovo až do výšky 300 €
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zaškolení budete:
• Obsluhovať pílu a olepovačku
• Manipulovať s deleným materiálom v priebehu rezania a ohranenia
• Udržiavať poriadok na pracovisku
• Dodržiavať pracovné postupy a bezpečnosť práce

Čo ponúkame my Vám?
• Prácu pre stabilnú českú spoločnosť pôsobiacu na slovenskom trhu od r.2006, ktorá je jednotkou na trhu vo svojom obore
• Podporu, otvorenú komunikáciu a dobrého šéfa
• Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie po ročnom pôsobení vo firme
• Príspevok na stravné, rekreačné poukazy
• Dochádzkový bonus
• Zamestnanecké zľavy na nákup tovaru, s ktorým firma obchoduje
• Vianočný bonus podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Firemné akcie a teambulidgy
• Firemné vzdelávanie

Sme česká firma s medzinárodným pôsobením – svoje zastúpenie máme aj na Slovensku, v Poľsku a Maďarsku. V súčasnej dobe v našich tímoch pracuje viac ako 800 Démosákov. Zákazníkom z rád živnostníkov, veľkoobchodov a designových štúdií dodávame plošné materiály, nábytkové kovanie a ďalšie komponenty pre výrobu nábytku.

Máte radi vôňu dreva? PRIDAJTE SA K NÁM!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

drevárske, strojárske, technický smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Démos trade, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou Démos trade a.s. Ostrava. Spoločnosť sa zaoberá predajom materiálov pre interiérovú tvorbu. V ponuke sú výrobky špičkových svetových výrobcov a aj vlastných značiek. Predaj je realizovaný prostredníctvom siete obchodných pobočiek vybavených vlastným skladovým hospodárstvom. Obchodné strediská pokrývajú distribúciou prakticky celé územie Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov